Wpis z mikrobloga

@trebeter: tibia to najlepsza gra w jaka gralem chyba. nawet lol mnie tak nie wciagnal chociaz juz gram chyba 3 lata.
Miala niesamowity klimat, nigdy nie osiagnalem nawet 100 lvla :P stalem sobie tylko przed tym slynnym depo i pisalem z ludzmi. A jest hejtowana, bo byla najpopularniejsza grą, a jak wiadomo cos co jest najlepsze to ma tez wielu wrogow(ktorzy oczywiscie nigdy w tibie nie grali nawet).
@trebeter: grało się kiedyś, nie da się ukryć, że już lata temu gra mogła wydawać się wiochą, w Polsce panowało takie przekonanie, gdyż tutaj liczyła się tylko grafika. Jednak grze trzeba przyznać arcywysoki poziom trudności w gruncie rzeczy, większość dzisiejszych "proplayerów" by wymiękła po paru godzinach
@trebeter: Jestem rocznik 87 i w gimbazie/technikum osoby grające w Tibię to największe przegrywy #!$%@?ący całą lekcję o tym że znalazły jakiś sierp dla druida xD

Prawilniaki grały w Stracrafta, UT, Q3A albo Cs-a 1.6, jak ktoś lubił rpgi to Diablo, Baldur, Gothic i inne ()

Tibia zawsze kojarzana z największym gównem i stuleją już więcej szacunku miały osoby grające w Pokemony na emulatorach
@trebeter: Grałem w gimnazjum/podstawówce przez 2 dni, założyłem serverek i zarobiłem w ciągu dwóch kolejnych dni 150zł(kilka doładowań do telefonu bo wtedy byłem cannot into konta bankowe) za możliwość uzyskania praw administratora ^^

Łączny czas gry w Tibie ~ 30h
Kwoty doładowań o ile sobie dobrze przypominam: 2x 50 oraz 2x 25, wtedy była jeszcze Idea ^^