Wpis z mikrobloga

Większość woli ;) Każdy chciałby taką młodą ;)


@Wozyack: Ja bym nie chciał. Szajby bym dostał. Moi koledzy koło 30tki po dwóch "związkach" z 20tkami też mieli dość i na młodsze niż 28 już nie patrzą.

takie 30letnie single (i faceci i kobiey) maja zwykle powazne defekty


@bigger: wśród singli nie ma więcej ludzi "z defektami" niż wśród ludzi w parach
@atrapa: Nie bede uzewnetrznial sie w internetach, ale zapewanim Cie,ze moje doswiadcenia sa w tym wzglezie raczej bogate. Niestety. Tych, ktore znarnowaly sobie "swoje najlepsze lata" z durnym chlopem jest procent albo promil. Wiekszosc z nas miala glupiego partnera (na pewno ja). Ale wiek ~20 lat to nie czas na ukladanie sobie czasu do konca zycia z jakims gosciem/baba. Nie podoba sie ? Zmieniamy model. Bez konsekwencji specjalnych dla nikogo. A
Twierdzę, że mężczyźni preferują młodsze kobiety.

@Wozyack: Oczywiste jest, że jeśli facet będzie miał do wyboru identyczne pod każdym względem dwie kobiety: 20 i 30-latkę, to wybierze tę młodszą. Ale życie nie jest takie proste. I nie mężczyźni, a część mężczyzn, bo na pewno nie wszyscy. Ba, znam takich, którzy mówią wprost, że wolą starsze, dojrzalsze.


@atrapa: Kolega mowil co do zasady i ma racje. Ja akurat sie wylamuje i
@atrapa: Czyli dokladnie potwierdzasz moja teze. Pamietasz jak kilka postow wyzej mowilem o kolezance z dzieckiem? To zobacz jesli nie. Gdybym nie mial Zony to takie osoby jak Ty bylby pierwsze na moim celowniku. Serio. Swoje przezyly, wiedza,ze dasac o glupoty sie nie ma co. Potrafia docenic prawdziwe uczucie. Maja dorosla liste pryiorytetow (!) itd.. Lista zalet.korzysci jest bardzo dluga. A wad praktycznie nie ma. Dla mnei na przyklad dziecko byloby
@atrapa:

Dlatego Ci mniej zdeterminowani zamiast 25latek szukaja 20stek ogarnietych, bo latwiej. Nie twierdze,ze ja bym akurat tak zrobil, ale musze powiedziec,ze rozumiem gosci, ktorzy tak postepuja.

Chowalem sie w malym miescie i spor czasu mieszkalem w duzym. W moim krego znajomych kilka ogarnietych 30stek singielek jest. Ale wiem,ze to w skali kraju nie jest reprezentatywna grupa. Patrze nawet po znajomych facebook'owych czy opowiadan kolegow-singli. Nawet wsrod tych znajomych 30stek czesc
@atrapa: to nie troling, tylko prawda, glupia baba, nawet jakby byla brzydka, to zawsze znajdzie chetnego by ja zlatal. I patologia mnozy sie dalej.

Jak sie czujesz z mysla ze za 10-15 lat twoje dziecko sobie uswiadomi ze jego matka jest zwykla karyna, ktora wpadla, a ktora potem facet zostawil? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ze nie potrafila podjac dobrze najwazniejszej zyciowej decyzji kobiety, jaka jest wybor mezczyzny?
@mk321: najlepsze są jej reakcje, jak zaczynasz pisać jej że to jednak ona ma problem od razu zostajesz sklasyfikowany jako gimnazjalista albo gorzej, skąd tacy ludzie się biorą... No ale pasek zobowiązuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Postronny: Nie.
Na dobra sprawe to czesciowo pewnie masz racje. Nie wiem jak bedzie sie zachowywac jako Zona/partnerka, ale wydaje mi sie ze bedzie bardzo dobra kobieta dla kogos kto ja naprawde bedzie kochal i szanowal. Cos jak z psami ze schroniska. ;) Nie splycajac tematu. Naprawde zadziwiajace i przerazajace jest jak gnojek potrafil zrujnowac jej zycie bez uzycia jakiejkolwiek sile fizycznej. Do niedawna totalne ubezwlasnowolnienie.