Wpis z mikrobloga

Straciłem w sobotę 200$ (dziękujcie że nie dawałem propozycji do betowania)
Zarobiłem w niedzielę 300$

Weekend +100 :)

Co do dziś, od 10 dni obesrwuję jak kuben (mam go na steam) dziennie od rana przegląda dema a potem do nocy siedzi na serwerze (przypuszczalnie z VP) i trenują. Sam ma już 70h u reszty też ta liczba rośnie z dnia na dzień. Dlatego ja dziś łamię swoją zasadę never bet VP i dam na nich pewnie ok. 20$ (pamiętajcie że mój ekwipunek to 460$ obecnie) i myślę, że będzie mi się przyjemnie oglądało :)
#betujzlolem
#csgolounge
  • 10
@soSNax: wiesz powiem Ci tak, gdy pracowałem w Fx'ach robiłem dla chłopaków serwer treningowy (coś co w cs:go jest już dostępne od ręki w 1.6 było dla nich czymś nowym i trenowali u nas po raz pierwszy na czymś takim): tor lotu granatów, nieskończone ammo, możliwość kupowania wszędzie, ślady po przebijaniu ścian itd. W związku z tym że taktykiem był przedewszystkim właśnie kuben tokilku rzeczy o jego stylu się dowiedziałem, VP
Jeszcze jedno, mam nadzieję, fnatic nie trenowało pełnym składem przez cały weekend bo flusha był niedostepny - grał na LANie (swoją drogą go wygrał) - może możemy także pomyśleć o zmęczeniu po turnieju? :)