Wpis z mikrobloga

@stoprocent: Ja już ćwiczę dobre parę lat, więc mówię z doświadczenia.

Koleś coś brał i to widać gołym okiem, nie przekonasz mnie do innego zdania.

Ja znam osoby, które brały jakieś gówno w małych dawkach, więc ich budowa ciała nie była duża, ale już ładnie sylwetka zrobiona, to byś wtedy dał sobie odciąć rękę, że koleś nic nie brał.
@Volki: ja znam osobiscie osoby z taka rzezba, a mozliwe ze osiagneli to, i tak szybko poniewaz zaczynali jak koles z fotki, w wieku 17-18lat. Chcesz to Ci zalatwie ich diete na wycinke, bylo tam chyba dziennie okolo 30-40gram tluszczu tylko.

Jak wyglada Twoj trening?
@stoprocent: Dzięki, mam swój plan. Ja jak robię wycinkę, to energię biorę właśnie z tłuszczów, a ograniczam węgle, więc mamy inne podejście do sprawy. ;)
Dzięki za pomoc, ale nie szukam planów treningowych.

Po prostu wyraziłem swoje zdanie, nie uwierzę i #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@stoprocent: Przecież ja chudnę przy 70g :D Więcej nie mogę ograniczyć, bo nie spożywam dużo węgli (ograniczam do maksimum), więc dieta by mi się nie zbilansowała.

Zobacz sobie jak wygląda Karol Małecki, który podobnie spożywa tylko tłuszcze i dziennie pół woreczka ryżu.( ͡ ͜ʖ ͡)
@stoprocent: A skąd wiesz, że coś brał? Może nie brał jak twój koleś, zresztą jakie to ma znaczenie? Też dietę musisz mieć, na samych tabsach się tak nie zetniesz.
@Volki: no po nim to dopiero widac :D Noi dla takich efektow, nikt tabletek nie bierze, bo zbyt duzo cykli tam bylo, kluli dupke ostro :) No nic, nie bedziemy sie dochodzic kto co bral, sa fora w necie ludzi wlasnie takich jak wrzucilem, prowadza swoje tematy, diete i trening, dziela sie kazdym dniem ;)
@stoprocent: Tu też jest jakiś Mirek, który się chwalił podobną sylwetką (parę miesięcy temu), tyle tylko nie ukrywał, że się wspomagał. Porównaj sobie ich sylwetki, duże podobieństwo.