Wpis z mikrobloga

@iDaft: modyfikacja(dla bardziej zaawansowanych), customizacja(i dla tych i dla tych, pełna kontrola nad wyglądem interfejsu - launchery, ikony, widgety), większość płatnych na ios aplikacji na androidzie - darmowe, ios nie jest już szybszy od androida ale musisz kupić telefon droższy, niż za 500 zł. Jeśli kupisz coś w cenie ip5 wzwyż, szybkość androida jest na takim urządzeniu ogromna.
@JBFC: W ajfonie masz JB, też możesz w pełni kontrolować to co mówisz, do tego moim zdaniem (nie wiem, jak teraz, bo ostatnio rootowałem na GB) dużo łatwiej złamać ajfona, niż Andka. O tą szybkość bym się kłócił, mam teraz u siebie Galaxy Alpha i fabryczna apka do netu jeśli chodzi o płynność, to woła o pomstę do nieba.
@iDaft: Nie ma czegoś takiego jak lepszy. Zacznij od szukania aplikacji tobie potrzebnych w danym systemie , ustawien i mozliwości konfiguracji oraz czy potrzebujesz modyfikować system . Każdemu wg potrzeb.
@iDaft: skype potrafi wyświetlić okienko z rozmówcą podczas gdy poruszasz się po systemie, tak samo jakieś apki do youtuba potrafią wyświetlić popup a ty przeglądasz dalej. Fb messenger wyświetla chatheads w całym systemie. Działają wideorozmowy i mozesz wyslać obrazek po bt. Możesz zmienić domyślną przeglądarkę. Podejrzewam ze to wszystko uzyskasz na iphonie po jailbrejku. Takie moje odczucia, reszta przereklamowana.
@prawdziwek: Mnie w Androidzie wkurza najbardziej to wybieranie domyślnej aplikacji do otwarcia np. linku YT z forum na tapatalku. Na iOS po prostu klikam i wyświetla mi się filmik, na Androidzie 15 razy mnie się kuźwa zapyta czt aby na pewno nie chcę otworzyć filmu w przeglądarce pdfa.
@iDaft: chyba logiczne ze pyta się ciebie w czym chcesz otworzyć... Możesz miec 5 innych odtwarzaczy YouTube, poza tym klikasz przycisk zawsze i zapamięta twoja decyzję do momentu aż nie ulegnie zmianie ilość aplikacji do wykonania tej akcji.