Wpis z mikrobloga

@Maciek5000: Bk z kg chyba z cb xDDD Aż mi w sebixometrze skale w------o xD Zarówno flaga hamerykańska jak i uk jest elementem popkultury, rozpoznawalnym na całym świecie, ludzie noszą je na majtach i reklamuje się nimi szminki dla nastolatek i ty sprowadzasz właśnie do tego poziomu polskiego orzełka umiłowanego przez januszy patriotyzmu niczym maryja wiecznie dziewica xD Co bardziej kumaty seba pewnie dałby ci za to po ryju, ale
  • Odpowiedz
@Maciek5000:

dlaczego? Bo to polskie godło? Odpowiedz mi zatem, czy równie mocno przeszkadza ci odzież z motywami amerykańskiej lub brytyjskiej flagi? W Niemczech co drugi niemiecki kierowca ma wywieszoną niemiecką flagę, a koszulki z niemieckim godłem możesz kupić nawet w Lidlu. Nie rozumiem, o co ta cała dyskusja. Czy macie aż takie kompleksy z powodu bycia Polakami?

Chciałbym nieśmiało zaznaczyć, że nie napisałeś "będę nosił tę koszulkę, bo kocham Polskę"
  • Odpowiedz
  • 29
Nie ma to jak pojechac do Bauera pracowac, bo w Polsce pracy ni mo, albo placo slabo i lazic w takiej koszulce demonstrujac patriotyzm. Beke mam nieziemska z takich, hehe, patriotow.
  • Odpowiedz