Wpis z mikrobloga

@Maciek5000: Jesteś jakiś zakompleksiony, że musisz tak afiszować się swoją narodowością? W dodatku taką... Może sobie jeszcze flagę w dupę wsadzisz i będziesz tak paradować po ulicach, żeby już każdy wziął Cię za typowego Polaka, który nie może pogodzić się z marnością swojej ojczyzny i próbuje zrekompensować to nosząc orła na całej szerokości podkoszulka? Spodnie też biało-czerwone, żeby każdy widział?
@Usurper: dlaczego? Bo to polskie godło? Odpowiedz mi zatem, czy równie mocno przeszkadza ci odzież z motywami amerykańskiej lub brytyjskiej flagi? W Niemczech co drugi niemiecki kierowca ma wywieszoną niemiecką flagę, a koszulki z niemieckim godłem możesz kupić nawet w Lidlu. Nie rozumiem, o co ta cała dyskusja. Czy macie aż takie kompleksy z powodu bycia Polakami?
@Maciek5000: A mi Ciebie strasznie żal. Każdy tirowiec ma swoją flagę, a tu chodzi o ubrania XD Gdzie nie pojadę zagranico to nikt nie afiszuje się tak jak Polak XD Znak Polski walczącej na czole wytatuuj, niech Niemcy widzą z kim mają do czynienia XDDD Kupić możesz nawet w kiosku, ale czy ktoś w tym chodzi codziennie? A już zwłaszcza Polak jadący do Niemiec XD Pierdzielisz o narodowości i w ogól