Wpis z mikrobloga

Na miejscu tych słynnych powstańców i żołnierzy wyklętych bym przypieprzał się do każdego kto lansuje się w ten sposób patriotyzmem. Tak, ci ludzie umierali po to byś mógł sobie p--------ć znak PW na tshircie albo go krzywiasto nasprejować na murze i pokazywać jaki z ciebie groźny seba żyjący prawem wilka. #bekazludzi
  • Odpowiedz
@Maciek5000: Przykro mi to mówić, ale takie koszulki noszą jedynie debile. Nie poznaję debila po noszeniu takiej koszulki tylko po wyglądzie twarzy i zachowaniu, ale jeszcze nie widziałem kogokolwiek w takiej, kto debilem nie był.
BTW co najwyżej wywołasz śmiech, jako wielki polski patriota robiący za gównianą kasę u Niemca.
  • Odpowiedz
@Iliilllillilillili: O k---a stary, w USA masz gacie z flagą, o flagach w dupie nie wspomnę, a w PL się czepiasz, że ktoś z koszulkę z orłem ubierze. To pokazuje tylko jedno, że nasz kraj jest tak mały i nieznaczący, że według wielu noszenie ciuchów identyfikujących z nim to prowokacja. Albo zwyczajnie ktoś taką z-----ą atmosferę tworzy. Ofc. masa ludzi nosi kurtki z flagą USA, ale to nikomu nie przeszkadza.
  • Odpowiedz