Wpis z mikrobloga

@PrzecineQ:

Ee, co? Prawilnie przypominam, że to Niemcy nas zaatakowali, a nie my ich. Chodzenie z flagą UPA można porównać do chodzenia ze swastyką, albo sierpem i młotem, a nie z godłem.
  • Odpowiedz
@PrzecineQ:

Większość Niemców popierała Hitlera i wojnę, do momentu, kiedy ją wygrywali A jako naród są odpowiedzialni za demokratycznie wybranego przywódcę.
  • Odpowiedz
typowa odpowiedź zakompleksionego mieszkańca Polski.


@lukasyyyy: To kim jest ktoś kto pisze "my nic nie osiągnęliśmy"? Mam pytania, które moga pomoc nam sie porozumiec:
1. Kogo masz na myśli mówiąc my?
2. Jaki przedział czasowy masz na myśli mówiąc nic nie osiągnęliśmy?
3. Czy to oznacza, ze zaden Polak
  • Odpowiedz
Dlaczego ktoś miałby się wkurzać na Ciebie za to, że nosisz taką koszulkę?

@trollik: Bo lobby antypolonistyczne jest bardzo silne, prężnie działa i wmawia Polakom, że mają się Polski wstydzić. Wielu ludzi jest na to podatnych i widząc symbole narodowe odczuwają zaprogramowaną podświadomie wrogość.
  • Odpowiedz
Patrzę i nie wierzę własnym oczom. Co za s----------e umysłowe, co za bieda intelektualna, mentalność murzyna z buszu który wstydzi się tego skąd pochodzi i aż gotów białego człowieka po nogach ulegle całować. Ja jebię, z takimi ludźmi ten kraj i za 500 lat nie dojdzie do ładu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedźcie sobie do tego jukeja i szorujcie kible angolom jeśli tak bardzo wstydzicie się swojego pochodzenia,
  • Odpowiedz