Wpis z mikrobloga

Otóż coś dla fanów #teoriespiskowe oraz #zydzirzadzaswiatem. W pewnym pięknym miescie, którego nazwy nie zdradzę, bo nie i #!$%@?, w jednej z knajp, co tydzień odbywa się zebranie lokalnej komórki #ruchnarodowy . Jako że stałem za barem, i popijałem sobie colę, pewien starszy jegomość, wskazał swoim towarzyszom na mnie palcem i rzecze w te słowa:

A te kole to też żydy wymyśliły

Zdobywszy uwagę i zainteresowanie kompanów dalej rzecze w te słowa:

W jednej szklance to jest ze dwadzieścia, jak nie więcej, łyżeczek cukru. I jeszcze kwasu do tego leją te #!$%@?, żeby się człowiek nie porzygał, bo normalnie, to przecie jak byście herbatę tyle posłodzili, to by się pić nie dało

Ja dalej popijam sobie colę, troszku zaczynam kisnąć, i w mojej głowie rodzi się pytanie "po co?". Na szczęście takie pytanie padło głośno. Gdy dziadek je usłyszał, dla większego efektu zrobił pauzę i mówi:

Żeby młodzi pili i pili, i żeby tyli, coraz grubsi i grubsi, żeby się im nie chciało na ulicę wychodzić, i protestować, jak nas te żydki okradać będą

I wszyscy przytaknęli w zadumie. Super teoria #!$%@?. Dodam jeszcze że dziadek z typu tych, co łatwej przeskoczyć niż obejść. Naprawdę smutłem wczoraj

#sadstory #truestory
  • 1
@Timmy97: dobrze, że Fanty nie piłeś ;>

Ciekawostka: w polskiej Wiki mówią: Napój został stworzony w 1940 roku przez Maxa Keitha szefa niemieckiego oddziału Coca-Coli, gdy ekstrakt przestał być importowany do tego kraju, a po wojnie włączony do oferty Coca-Cola Company (...)

Natomiast w anglojęzycznej Wiki: Fanta originated as a result of difficulties importing Coca-Cola syrup into Nazi Germany during World War II due to a trade embargo. To circumvent