Wpis z mikrobloga

@Pinius: nie, nie wynika. Na wiki jest tylko napisane, że jest córką profesora zwyczajnego UW. W żaden sposób nie wynika z tego, że ona na UW nie pracuje. Jest wręcz odwrotnie, bo Środa jest profesorem nadzwyczajnym UW, poza tym to, że pracuje można sprawdzić na stronie jej instytutu.
  • Odpowiedz
@Pinius: nie, piszesz na mikroblogu. Jak chcesz sobie popisać z ghostface'm prywatnie to piszcie wiadomości prywatne. Nie przeczytałeś opisu, w którym jest napisane, że Środa jest od 30 lat związana z UW. Nie lubię jej, uważam, że często pisze i mówi bzdury, ale to nie powód, do takiej hipokryzji jak Twoja w tym wpisie.
  • Odpowiedz
@ghostface: To akurta przeoczyłem co nie zmienia fkatu, że i tak to jest dla mnie hipokryzja. Bo postawmy sprawę tak, że UW blokuje spotkanie Ruchu Palikota, a jednocześnie zaprasza na spotkanie pt. "Moralność życia publicznego", które poprowadzi Robert Winnicki. Myślę, że miał byś identyczne odczucia jak ja ;]
  • Odpowiedz
@Pinius:

To akurta przeoczyłem co nie zmienia fkatu, że i tak to jest dla mnie hipokryzja.


Ta sprawa akurat nie jest, bo nie można porównywać wykładu profesora UW ze spotkaniem, które chcą zorganizować ludzie z ulicy.
  • Odpowiedz