Wpis z mikrobloga

Wkurzają mnie ludzie, których wielkim problemem są krzywe zęby albo brzydki kształt paznokci. Wkurzają mnie przyjaciółki, które biadolą, że mają 24 lata, zaraz kończą studia i "gdzie ja teraz znajdę męża?! dla mnie już nie ma ratunku, będę wiecznie samotna i nieszczęśliwa" albo "wszystko już w życiu przeszłam, nic dobrego mnie nie czeka".


Ludziom wmawia się jakieś #!$%@? schematy, według których mają żyć. I żyją sobie, martwiąc się tym, co zjedzą na obiad i tym, na jaki film i z kim się wybrać. A najważniejszego nie potrafią docenić - że są zdrowi i mogą osiągnąć wszystko. Że się budzą rano nie zastanawiając się czy dadzą radę dojechać na uczelnię. Że tak naprawdę wszystkie ich bariery są w ich głowach. Także miłego dnia, mireczki, wszystko przed Wami!

#beauvoirzyczy #dziendobry #milegodnia
B.....r - Wkurzają mnie ludzie, których wielkim problemem są krzywe zęby albo brzydki...

źródło: comment_0itNMFtjfDzhWv9VbVkniCCTdnLAGCmh.jpg

Pobierz
  • 98
@Beauvoir: Przykro mi ale koleżanki mają rację. Sory ale jeśli myślisz, że znajdziesz fajnego faceta po 30 to jesteś kretynką. Po 30 znajdziesz jedynie:

- rozwodników z bagażem
- dzieciatych
- facetów co skakali z kwiatka na kwiatek (a ty jesteś kolejnym kwiatkiem)
- wiecznych chłopców imprezowiczów
- stulejarzy i prawików, których żadna nie chciała

Więc jeśli chcesz być macochą dla jakiegoś dziecka i ciągle być dodatkiem do jego byłego życia
@Beauvoir: cumpelko, dobrze powiedziane! Widząc problemy moich znajomych, to naprawdę niejednokrotnie śmieję się w duchu, że nie wiedzą co to prawdziwy problem. 24 lata i stara panna - jakież to smutne. Podobno na miłość przychodzi ''odpowiedni moment'', niestety, ja coraz częściej widzę nieodpartą chęć posiadania przy swoim boku osobnika płci męskiej, a nie potrzebę BYCIA z tą osobą. Taka moda, presja środowiska. Najlepiej gdyby był to taki Grey - bożyszcze milionów
@ethics: a czy ja powiedziałam, że związki są kompletnie bez sensu? Nie! Chodzi mi tylko o to, że niektórzy działają pod wpływem otoczenia.Inni mają, to ja też MUSZĘ! Mam tam ileś lat - np.20, jestem totalny #przegryw, bo w tym wieku nie mam dziewczyny. No ludzie, dla mnie to jest chore. Pomyśl o tym, że niektóre związki opierają się tylko na tzw. KORZYŚCIACH, nawet jej/ ego nie kocham, ale tak
@Beauvoir: tak, ma być twardy, ale też i romantyczny. Czasami do rany przyłóż, a czasami musi uderzyć z bicza. Dziewczyny wyobrażają sobie swoją przyszłość, jak fabułę z filmu/książki. Śniadanie do łóżka, czułe słówka. Budząc się chciałaby widzieć swojego Apollina obok siebie, a jak nie, to przynajmniej SMS o następującej treści - Kochanie, jesteś dla mnie wszystkim. Kocham Cię. Miłego dnia! Zdarza się to niesamowicie rzadko. Nie mówię, że w takiej sytuacji
@ajzaofficial: Hipsterka bo nie zgdzasz się z tym co od lat jest sprawdzone.

Przykro mi to mówić ale związki oparte są jedynie na obustronnych korzyściach. Miłość to tylko przez pierwsze miesiące jest. Korzyści są różne i nie tylko materialne. Jedna osoba np. potrzebuje ciepła, druga poczucia bezpieczeństwa itp.

A to, że ktoś chce znaleźć partnera to jest motywacja. Aby coś osiągnąć trzeba się o to starać. Siedząc w domu z kotem