Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie jestem na giełdzie samochodowej w Słomczynie gdzie finalizuje zakup Passata B4 z powiększonym bakiem paliwa i zarówkami ksenonowymi z Biedronki. Warto było czekać na ten dzień, spełniły się moje marzenia. Już niedługo relacja na mikro z jazdy próbnej. Narazie spisujemy umowę z Januszem spod Piaseczna, który zapewnia mnie, że ten zakup to strzał w dziesiątkę.

Kiedy się cze­goś prag­nie, wte­dy cały wszechświat sprzy­sięga się, byśmy mog­li spełnić nasze marzenie. Paulo Coelho


#oswiadczenie #marzenia #motoryzacja
źródło: comment_OEfrK3vp6aB514oJRrHVw3y4oteM7XmD.jpg
  • 38
@energetyk: FAKE! To nie wygląda na Słomczyn, nas nie nabierzesz na to że strać Cie na Passata. Wszystko się nie trzyma kupy, rejestracja z zachodnio-pomorskiego, a Janusz sprzedaje z Piaseczna? i jeszcze te alufelgi jakieś takie płaskie jak doklejone w fotoszopie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@energetyk: stary ile ja się w Slomczynie na giełdzie wódki opilem i nawpier@*@alem karkowek. Zawsze po sobotnich imprezach jeździliśmy prosto na giełdę tylko po to żeby zjeść karkowek która leżała cały tydz w zamrażarce bo nie zeszła w poprzednia niedziele. Wracaliśmy z giełdy zawsze z jakimiś dziwnymi fantami. kolega kupił wiertarke udarowa i paczkę rękawiczek roboczych i był to prezent dla żony bo akurat miała w niedziele urodzony i nie chciał
No Mirki ja już po pierwszej jeździe jestem ogólnie bardzo zadowolony. Jedyny mankament jest taki, że na biegu jałowym strasznie falują obroty i trzęsie całym samochodem ale Janusz spod Piaseczna powiedział, że to chwilowa przypadłość i powinna niedługo minąć. Uwierzyłem mu na słowo przecież by mnie nie oszukał, ze coś mu dolega wyglądał na uczciwego sprzedawcę
#truestory
@Spajkuss: @hpiotrekh: @v00: @nightstalk3r: @Greech: @WTFaydh: @m4rj4n: @
@energetyk: Miałem takiego, co za bajeczne auto. Na redbullu robiłem trasę do Berlina i z powrotem do Wawy z przyczepą z motocyklem (duże zawirowania strugi), i jeszcze 150km po mieście i wszystk, czyli 1350km na jednym baku. Cuudo.