Wpis z mikrobloga

Patrzcie Mirasy jakie sobie pasiory do TRXów w Lidlu wyhaczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie drogo jakoś strasznie, a zawsze chciałem takie. Rączki z fajnego tworzywa, troszkę poćwiczyłem, fajnie wchodzi. Ogólnie powinno się je blokować drzwiami ale ja drzwi nie mam. Za to mam drążek i jest zajebiaszczo. Póki co polecam.
#kalistenika #trx #cwiczenia
DeXteR25 - Patrzcie Mirasy jakie sobie pasiory do TRXów w Lidlu wyhaczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: comment_72qdiGQWG9o7goxFP0C1MQgr8SiRNSS5.jpg

Pobierz
  • 10
@Kulavvy: Hmmm..sugerujesz, że #!$%@? jakość? Mam porównaniue z pasami kumpla za 250 cebulionów i naprawdę te są spoko. 3 lata gwarancji mają. Serio. Mocne karabińczyki, rączki z fajnego tworzywa, żadna gąbka. Możliwość blokady drzwiami. Za 69 ceb. naprawdę dobry deal uważam.
@DeXteR25: dzięki za info cumplu, podreptałem wczoraj i kupiłem - naprawę fajna sprawa. Co prawda musiałem przepiłować to "oczko" żeby wydobyć ten pojedynczy pas, do którego z dwóch stron przyczepiłem uchwyty karabinczykami, całość przewieszam sobie przez drążek. W sumie nie wiem po co było to oczko zamontowane na stałe, skoro jest w zestaiwe trzeci karabinczyk, którym można to jakby co na nowo połączyć.
@ryhu: Nie ma sprawy. Cieszę się, że pomogłem. Ja też myślałem czy ich nie przerobić ale wiążę je sobie i też jest super. Za tą kasę to dobry deal. Żona moja też się przekonała bardzo i przysiady nawala jak szalona. Dużo jest to pomaga bo może głębsze robić bez utraty równowagi.
@DeXteR25: no ja w zasadzie chcę to potraktować jako półetap między przysiadami zwykłymi, a na jednej nodze. No i i podciąganie z leżenia, jako dobitkę po zwykłych podciąganiach. Jeszcze szybka kawka i koło 20:30 mam zamiar zrobić z tym pierwszy pełny trening. A przed Twoim wpisem w ogóle nie wiedziałem o istnieniu TRXów.
@DeXteR25:
- karabińczyki są słabej jakości
- pętle na dole, nie mają miejsca na stopy ( ciężko/niemożliwym jest wykonać niektóre ćwiczenia )
- sposób mocowania do drzwi nie przekonuje mnie, w oryginale był to dość mocny klocek , tutaj cienka metalowa/aluminiowa rurka, zespawana
- pasy są zdecydowanie cieńsze i mniej sztywne niż w oryginale

oczywiście, można na tym trenować - ale jeżeli ktoś miał chociaż oryginał w dłoni to nigdy nie
@rudy_bigos:

1. Karabińczyki są bardzo dobrej jakości i nie wiem jakiej siły musiałbym użyć aby cokolwiek z nimi zrobić. To nie jest sprzęt do wspinaczki wysokogórskiej. Wydaje mi się, że to kwestia tylko i wyłącznie Twoich odczuć.

2. Nie zapoznałeś się z instrukcją i nie wiesz jak używać przyrządu, a wydajesz osąd. Aby umieścić stopy w pętlach należ przesunąć uchwyty z tworzywa do góry. Wygodne bardzo i nie ma potrzeby umieszczania
@DeXteR25: ja tylko napisałem o swoich odczuciach - miałem w dłoni lidlowy, i mam w dłoni trx - bez porównania

1. karabińczyki to najsłabszy element zestawu - jak można było łączyć liny ze sobą w tak bezsensowny sposób?
2. pętla się nie sprawdza