Wpis z mikrobloga

#coolstory Hej mirki. Jak wczoraj wspominałem wynosiłem trochę gruza [dla cyganów] z domu bo mam remont. Oprócz gruzu musiałem też wynieść drzwi wejściowe bo:
1. bądź mną
2. zgub klucze od odmu
3 nie masz kluczy więc wyważ drzwi i wstaw nowe
3znajdź klucze od starych drzwi na drugi dzień
4 brak profitu
5. 2x punkt 3.

wracając do tematu: drzwi były tragicznie ciężkie i nie szło ich wynieść samemu [2 piętro] wiec uznałem, że zrobię im demontaż siekierą. Podczas demontażu okazało się, że czarne drzwi obite skajem od środka to tak naprawdę xxxletnie drzwi poobijane z obu stron. A w drzwiach ktoś zostawił pamiątkę - między jednym poszyciem a drugim przypięte zszywkami aktualne z wtedy kartki z gazety - a nie głupie, bo młody technik. 2.1977. Na jednej instrukcja budowy przepływomierz zliczajacy dm-2 [nie wiem co to] a na drugiej z jednej strony isaac newton a na drugiej wiadomości z kraju.

np taki kwiatek:
"4.XI.1976 r. Naukowcy z ośrodka badań kosmicznych w Greenbelt w stanie Maryland opracowali nowy system umożliwiający uzyskiwanie wyraźniejszych zdjęć z satelitów meteorologicznych. Na zdjęciach otrzymanych wg nowego systemu można odróżnić szczegóły wielkości ponad 700m"

czy:
8.XI.1976r. Z taśmy montażowej Fabryki Samochodów Osobowych na Żeraniu zjechał milionowy samochód wyprodukowany w tym zakładzie. FSO uruchomiono przed 25 laty i budowano tam na początkowo samochody na licencji radzieckiej. Obecnie zakład opuszcza 160tys. wozów rocznie. Milionowym samochodem był "Polski Fiat 125p"

#coolstorytroche #historia
R.....f - #coolstory Hej mirki. Jak wczoraj wspominałem wynosiłem trochę gruza [dla c...

źródło: comment_afi2RKvUJ8wK8FITGKbHORFvKqBtt11Z.jpg

Pobierz
  • 3