Wpis z mikrobloga

@Keygan: Za Terrego ktoś szybszy też musi być. Koscielny/Cahill albo Mangala. Podobnie cenowo kosztują. Do ataku polecam Sturridge za jednego z nich. Wtedy drugi zawodnik może zostać. Chociaż i tak najlepiej by było na Coste wymienić drugiego.
@BrtK978: Chyba czterema i w sumie nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie LM/RM często stosunkowo grają. Nie sprawdzałem w statystykach, ale Eriksen w moim składzie (Nie taki jak u góry ale niektórzy się pokrywają) ma chyba najwięcej asyst.
@BrtK978: Co prawda się zgodzę, że mogliby iść bardziej do przodu bo częściej Baines'a i Carvajhla ( chyba tak się pisze, ten z realu) widzę z przodu niż ich. Może by ich jako skrzydłowych przerobić.
@Keygan: Mangala obowiązkowo za Terrego. Widzę, że poszedłeś na jak najwyższe oceny ogólne, nie do końca tak to działa :P
Też mam skład angielski, PO to obowiązkowo Walker, a na LO polecam Moreno (obaj są za grosze)
W środek polecam Fernandinho (grosze) i Rooneya (trochę droższy ale bez przesady)
Ozil ma pracowitość Ś/N więc słabo
co do formacji to mi osobiście gra się najlepiej 4-3-2-1
tani super atak w tej formacji:
@BrtK978: @Keygan: Ja gram 4-1-2-1-2 i spoko mi się nią gra, zarówno w FUT jak i zwykłych sezonach daje radę. Jak przeciwnik nie gra za dużo skrzydłami to można zacieśnić środek i LM/RM przesunąć bardziej do środka (druga wersja tej samej taktyki).
@Keygan: formacja 4-4-2 jak najbardziej na +. Do zmiany na pewno Terry. proponuje na lewą stronę Schurle na prawą Willian. Do ataku Costa i Remy(falcao straszny, van persie podobnie grałem nimi). Mate zmieniłbym na Fernardinho i wtedy starczy nawet na Ramiresa. Tak to wygląda:
http://www.futhead.com/15/squads/22287443/

Będzie się grało wyśmienicie:)

p.s. przemyśl walkera z kartą cień za zabalete!