Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mirki.. Siedzę w szpitalu dalej. Gotycki ten szpital nie powiem. Mam czekać dwie godziny. #rozowypasek ma wycinane 2.5 cm czegoś z cyca. I już mnie nachodzą głupie myśli. Na przykład, że przychodzi do mnie lekarz ze #smutnabaza na twarzy i nic nie mówi a ja wszytko rozumiem. To ta scena w Bogowie, kiedy nagle z niezrozumiałych na początku powodów umiera dziewczynka. I tak myślę, że nie mogę tak myśleć, bo trzeba być twardym jak Franz Maurer. Dlaczego? Bo potem trzeba wspierać #rozowypasek kiedy ta będzie cała w strachu czekać jeszcze tydzień na wyniki. I wiecie co? Dopiero w takich chwilach sobie człowiek zdaje sprawę ze ten #rozowypasek to tak naprawdę wygrany jest na loterii. Niby lvl44 ale 184 cm 100/70/90 bez wkładu w siłkę czy super duper diety , IQ wyższe od średniej, artystka po ASP, #logikarozowychpaskow typowa wiec do zniesienia.. Tolerancyjna co do moich wybrykow, nie obraza sie o trolowanie . Teściowa 2000 km od niej. Młode szczawie slinią się na jej widok (myślą, że nie widzę hyhy) No jest loteria czy nie? I tak sobie myślę.. A co będzie jak jej nie będzie? Starzeje się?
#logikaniebieskichpaskow #yossarianizm #senszycia #smutnabaza
Pobierz muchabzz - Słuchajcie mirki.. Siedzę w szpitalu dalej. Gotycki ten szpital nie powiem...
źródło: comment_11WYA5Wj04SFfG7ekvajA8Op9VAQVkeb.jpg
  • 27
I już mnie nachodzą głupie myśli. Na przykład, że przychodzi do mnie lekarz ze #smutnabaza na twarzy i nic nie mówi a ja wszytko rozumiem


@muchabzz: Od razu widzę scenę z poranku kojota "Niestety organizm odrzucił przeszczepione serce pawiana."

Tolerancyjna co do moich wybrykow, nie obraza sie o trolowanie . No jest loteria czy nie?


@muchabzz: W stylu Freda "Też kiedyś miałem kobietę, za którą dałbym sobie odciąć rękę"

Niby
Pobierz N.....u - > I już mnie nachodzą głupie myśli. Na przykład, że przychodzi do mnie leka...
źródło: comment_vdbHfAKxHDmE0o0TM68mJ50dDDM4r7q8.jpg
@muchabzz: wiesz... miłość jest ślepa. Z jednej stronyy nigdy nie uzależniaj się od czegoś/kogoś, co ma własną świadomość, z drugiej strony - przez całe życie będziesz odpowiedzialny za coś co kiedykolwiek oswoiłeś.

Zamiast #!$%@?ć smuty na zapas bądź mężczyzną, samcem alfa. Jeśli Ty się tak przejmujesz to pomyśl, co myśli Twój różowy teraz (no pewnie nic, bo jest pod narkozą, ale wyobraź sobie, co pomyśli jakby zobaczyła Twój post). ;)
@NiebieskiPrzepychaczDoUszu: wiesz co.. Faktycznie.. Sprawdziłem na goglu i by się zgadzało. Ale jakbyś mi tego nie powiedział to w życiu bym nie pomyślał, że to ma jakąś nazwę i ktoś to nawet zbadał. Tak się urodziła i do tej chwili myślałem, że porostu tak ma. . Zmieniłeś moje życie.. Hyhy
@muchabzz: Krótkopalczastość. Niczym nie grozi, to jest tylko upośledzenie fizyczne. Co najwyżej może się nabawić bólu stawów jak nie umie trzymać długopisu etc. Ale myślę, że jak przez 44 lata jej to nie robiło problemu to i po operacji cycka też nie zrobi.
Będzie dobrzeeee! Musisz być twardy i ją wspierać, nie pokazuj że się boisz, bo ona zacznie się bać. Ja zawsze mówię mojemu niebieskiemu,żeby mnie pocieszał i nie pokazywał że się martwi, bo jak tak się zachowuje to wiem,że będzie dobrze. Może głupie,ale działa ;p
Daj znać jak poszło :) Zdrowia dla dziewczyny! : )