Wpis z mikrobloga

  • 150
Słuchajcie mirki.. Siedzę w szpitalu dalej. Gotycki ten szpital nie powiem. Mam czekać dwie godziny. #rozowypasek ma wycinane 2.5 cm czegoś z cyca. I już mnie nachodzą głupie myśli. Na przykład, że przychodzi do mnie lekarz ze #smutnabaza na twarzy i nic nie mówi a ja wszytko rozumiem. To ta scena w Bogowie, kiedy nagle z niezrozumiałych na początku powodów umiera dziewczynka. I tak myślę, że nie mogę tak myśleć, bo trzeba być twardym jak Franz Maurer. Dlaczego? Bo potem trzeba wspierać #rozowypasek kiedy ta będzie cała w strachu czekać jeszcze tydzień na wyniki. I wiecie co? Dopiero w takich chwilach sobie człowiek zdaje sprawę ze ten #rozowypasek to tak naprawdę wygrany jest na loterii. Niby lvl44 ale 184 cm 100/70/90 bez wkładu w siłkę czy super duper diety , IQ wyższe od średniej, artystka po ASP, #logikarozowychpaskow typowa wiec do zniesienia.. Tolerancyjna co do moich wybrykow, nie obraza sie o trolowanie . Teściowa 2000 km od niej. Młode szczawie slinią się na jej widok (myślą, że nie widzę hyhy) No jest loteria czy nie? I tak sobie myślę.. A co będzie jak jej nie będzie? Starzeje się?
#logikaniebieskichpaskow #yossarianizm #senszycia #smutnabaza
muchabzz - Słuchajcie mirki.. Siedzę w szpitalu dalej. Gotycki ten szpital nie powiem...

źródło: comment_11WYA5Wj04SFfG7ekvajA8Op9VAQVkeb.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach