Wpis z mikrobloga

#lotto #firstworldproblems #przemyslenia #przemysleniazdupy ##!$%@? #spiseg #spisek prawdopodobnie #illuminati #reptilianie #zydzi #zydostwo #maszynakomorylosujacejjestpusta #totalizatorsportowy

Witam. Chyba wywietrzyłem spiseg ( ͜͡ʖ ͡€)
Uważacie, że lotto oszukuje czy może wszystko jest naprawdę?
Nie grałem, ani nie gram w takie gry(żal mi pieniędzy, cebula motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale do przemyśleń dał mi ten obrazek z głównej(chyba na dole posta wstawi się).

Przecież za każdym razem jest to samo: trójkę trafia w cholerę osób, czwórkę tak samo, piątkę już mniej ludzi, a szóstkę tylko jedna osoba lub parę osób, normalnie cud, zbieg okoliczności.
Nie wydaje się Wam to dziwne?
Jeżeli szansa na trafienie szóstki w totka wynosi whóiileśtamniepotrafiędotylupoliczyć, to przecież taka sama jest szansa na trafienie piątki i czwórki.

Zatem dlaczego za każdym razem jest ten sam schemat? Dlaczego szóstki nie może trafić 253 tysiące ludzi, piątki 10 tysięcy osób, a np czwórkę lub trójkę tylko jedna lub dwie osoby(wiem, że czasem tak jest, że trójkę i czwórkę trafi mniej osób niż zazwyczaj, ale i tak w ogromnej większości przypadków jest tak jak pisałem wyżej, praktycznie zawsze)?
Tutaj można przecież logicznym tropem pójść dalej- dlaczego nie jest tak, że za każdym razem podobna liczba ludzi trafia w szóstkę jak w przypadku trafiania w trójkę(prawie zawsze jest to od 50 do np 250 tys ludzi) tak samo często jak w przypadku trafiania w trójkę, przecież to nie ma żadnego znaczenia jaki to zestaw liczb, przecież każdy zestaw liczb ma taką samą szansę na trafienie w niego. Czyli albo numer szóstki jest ustalany zaraz przed losowaniem tak, aby albo nikt nie wygrał, wygrała jedna lub parę osób, co by chyba było niesprawiedliwe(no ale jak, przecież maszyny z kulkami nie można chyba ustawić), albo nie wiem co.
bialysony - #lotto #firstworldproblems #przemyslenia #przemysleniazdupy ##!$%@? #spis...

źródło: comment_Np9sb0yF0dGJojYkoyCNz9xobYUqdACA.jpg

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
@bialysony: gdzieś czytałam teorię spiskową, ze wcześniej ustalają jakie liczby mają być wylosowane. W jaki sposób to robią, może te dane kulki są lżejsze niż pozostałe i szybciej zostają wciągnięte?
  • Odpowiedz
  • 66
Dobra a co powiecie na to: jak w danym losowaniu nikt nie trafi 6 to w nastepnym jest wieksza kasa. Zawsze konczy sie to tak ze dochodzi do kilkunasu mln tej kumulacji i ktos wtedy wygrywa
Czy zdazylo sie kiedys aby przez dluzszy czas nikt nie trafil 6? Przez taki czas aby kumulacja wyniosla np 100mln. Nie. Nie bylo tak.
Wygrane niby sa wieksze ale i kupony sa drozsze. Wg moich ustalen
  • Odpowiedz
Skoro prawdopodobienstwo trafienia jest tak niskie to chyba moze sie zdazyc przypadek ze nikt przez np 10 losowan z rzedu nie trafi?


@jerry56: Może, ale im większa kumulacja, tym więcej ludzi gra. Więcej ludzi oznacza więcej losów. Więcej losów oznacza mniejszą szansę na to, że nikt nie trafi 6. W pewnym momencie dochodzi do tego, że szansa na to, ze ktoś trafi 6 jest większa niż szansa na to, ze
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?ę, wszyscy tylko "co za debil", "Święty Tomasz widzi jak robisz #!$%@?ę z logiki", "głupi gimbus", ale nikt nie wyjaśni, dlaczego tak się dzieje. Jesteście nie mniej #!$%@? niż on.
  • Odpowiedz