Wpis z mikrobloga

Razem z moim wykopowym kolega (ktorego tozsamosci nie zdradze) chcielismy kiedys ulozyc plan dzieki ktoremu strollujemy cala lub chociaz znaczna czesc wykopowej spolecznosci (glownie mirko oczywiscie). Nie wiedzielismy co zrobic, by nikogo nie obrazic a jednoczesnie #!$%@? i wzbudzic sensacje. Albo nie mielismy weny, albo talentu, albo czegos- nie wiem. Plan porzucilismy, nic nam nie wyszlo.
Nagle niechcacy odkryl moj #rozowypasek, a nastepnie przekazal mi, ze Pan @Stekso jest za kratami. Jako pierwszy ze wszystkich jeblem o tym wpis, od tak, bo zdziwilem sie i troche smutlem, bo jednak #nocnazmiana bez niego jest troche uboga (zawsze dokladal garsc swojej patoli, smieszek z niego ze ho ho). Zaraz po mnie ktos przekazal info dalej, i znowu, i znowu. Co sie z tego rozkrecilo tej nocy, wie chyba kazdy prawilny mirek z nocnej. No #!$%@? rewolucja. Avatary, emblematy (jestem jego tworca, #chwalesie), memy, znaleziska i nawet #ruchoporustekso. Chociaz moze zabrzmi to stulejarsko, to dobrze sie bawilem i nadal dobrze bawie uczestniczac w tej burzy.
Ale przejdzmy do meritum- masa... dzie, rzesza (!) Mirkow dala sie #!$%@?, zirytowac albo przynajmniej "meh,nac" na cala sytuacje. Biorac na nie wiadomo jak szczerze sytuacje na klate. Udalo mi sie niechcacy mimowolnie rozkrecic sztorm, ktory trwa do dzis i potrwa jeszcze jakies 29 dni ( #pdk wojownicy z #ruchoporukamdza). Nie zebym czul sie panem Mirko, bo jesli nie moja baba i ja to kto inny wyniuchal by akcje i pewnie rowniez rozpoczal te burze, no ale padlo na mnie. I jestem z tego dumny.
Jestem dumny, ze niechcacy rozpoczalem burze trwajaca do dzis i ktora potrwa pewnie jeszcze dlugi czas, a wszystkim cieniasom bez dystansu do sprawy... dziekuje, jestescie pokarmem dla mej zachlannej na idiotyzm duszy. Bez was nie byloby tak smiesznie!
Ale przede wszystkim gratulacje dla uczestnikow akcji. Dzieki wam udaje sie nam robic z tego portalu cos wiecej niz tylko artykuly na glownej. Tylko mirko #tylkomirko!

  • 10
@STA1KERpl:

ale Kamdza i Stekso prosze oddac


Zasady obowiązują wszystkich tak samo. Nie zamierzamy zmieniać decyzji moderatora tylko dlatego, że któryś z użytkowników jest tutaj bardziej lub mniej popularny. Co więcej, od aktywnych użytkowników wymagamy znajomości zasad, a przynajmniej tej podstawowej: wulgarne obrażanie innych użytkowników jest tutaj zakazane i nie zamierzamy takich zachowań tutaj tolerować.

dobrze sie bawilem i nadal dobrze bawie uczestniczac w tej burzy


No cóż... To musiała być
Zasady obowiązują wszystkich tak samo.


@Moderacja: No ale właśnie o to chodzi, że w tej sytuacji jest odwrotnie. Normalnie w takiej sytuacji to albo komuś wlepiacie kilka dni czy tydzień, czy też tylko usuniecie komentarz. Nieraz się zdarzyło, że jakiś wykopek zaczął rzucać we mnie inwektywami, a ja zamiast odpowiedzieć, to mu zgłaszałem wpis. Po jakichś 10 godzinach czy więcej raczyliście usunąć mu kilka komentarzy ale nie zbanować. Innym razem ktoś
@Rimfire:

Normalnie w takiej sytuacji to albo komuś wlepiacie kilka dni czy tydzień, czy też tylko usuniecie komentarz.


Nie do końca. Jeżeli to jest pierwsze tego typu przewinienie w historii użytkownika, to moderator ogranicza się jedynie do usunięcia treści i wysłania ostrzeżenia. Jeżeli sytuacja powtarza się notorycznie a ostrzeżenia nie skutkują, to kolejnym krokiem jest ban. Początkowo są to bany na 1-3 dni, kolejny na 5-7, dalej 14 dni, 30 dni
Treść była bardzo wulgarna i chyba sam nie chciałbyś by ktoś w podobny sposób zwracał się tutaj do Ciebie


@Moderacja: No tak się składa, że zaraz po tym jak napisałem powyższy komentarz oflagowałem 3 komentarze gdzie moja Coleżanka jest obrażana przez jakiegoś wykopka. Słowo na "K" pada wielokrotnie w owych komentarzach, a w jednym z nich nazywa on ją już bezpośrednio "p***ą" (wulgarne słowo określające żeński organ) - rezultat taki:

komentarz