Wpis z mikrobloga

@pokey: moja dieta i plan treningowy pomogl wszystkim 9 osobom, ktore sie do mnie zglosily :)

w 3 miesiace srednio 8kg wagi i obwody o 1-2cm do gory.

Nie ma schematu na kazdego, trzeba organizm obserwowac i korygowac diete i trening. Masz lepszy sposob na sukces, prosze podziel sie ;)
  • Odpowiedz
w 3 miesiace srednio 8kg


@stoprocent: o tym właśnie piszę. Realnie na miesiąc jesteś w stanie budować ok 1 kg czystego mięśnia. A ty piszesz o 8 kg w dwa miesiące...
  • Odpowiedz
@pokey: po pierwsze naucz sie czytac ze zrozumieniem, w 3 miesiace( ͡° ͜ʖ ͡°)

Samego miesnia na masie nie da sie zbudowac, masz nadwyzke kalorii i odklada tez sie tluszcz, wiec nigdzie nie pisalem o 8kg miesnia ;)

Ekto chce przytyc, robi mase, miesien i tluszcz, bo to jedyna najszybsza i najprostsza droga. No chyba ze masz dietetyka, ktory Cie codziennie prowadzi, masz wyliczone kalorie co
  • Odpowiedz
ja z dopieta dieta i treningiem zrobilem 8kg w 2miesiace.


@stoprocent: a ty naucz się pisać.

Ekto chce przytyc, robi mase, miesien i tluszcz, bo to jedyna najszybsza i najprostsza droga.

I na pewno nie najlepsza. Dużo lepiej zachować rozsądny progres 1,5 kg miesiąc i nie trzeba do tego żadnego dietetyka.
  • Odpowiedz
@pokey:eh pisalem o sobie ze udalo mi sie 8kg w dwa miesiace, a inni ciut gorsze rezultaty 8kg w 3 miesiace, ja dorzucam inne suple, co ma tez wplyw na szybszy rozwoj miesnia, regeneracje.

No to w koncu 1kg mozna czy 1.5kg bo juz nie wiesz co piszesz ;)

Wiesz, nie bedziemy sie sprzeczac, bo tyle zdan ile cwiczacych ;)
  • Odpowiedz
@stoprocent: w 1,5 roku takie coś? Proszę Cię. Fakt, że jest w dobrym wieku do rozrostu ale dla takiego efektu musiałby poświęcić wszystko inne i być szczęśliwcem jeśli chodzi o pule genów. Z resztą wystarczy przyjrzeć się twarzy- różnica to zdecydowanie więcej jak te półtorej roku.
  • Odpowiedz
@Kactuzz: i co do tych Twoich 8 kg w 3 miesiące - w pierwszych miesiącach treningów i w miarę dobrej diety to jest normalne, zobaczysz jak później będzie szło ;)
  • Odpowiedz
eh pisalem o sobie ze udalo mi sie 8kg w dwa miesiace


@stoprocent : i cały czas do tej głupoty się odnoszę.

ja dorzucam inne suple, co ma tez wplyw na szybszy rozwoj miesnia.

i niby co powoduje takie przyrosty suchej masy?
  • Odpowiedz
@pokey: niestety nauka czasami sie myli;) a badania sa robione bez dodatkow supli w diecie.
Sa suplementy, przyspieszajace regeneracje, sa suple pomagajace z treningu wycisnac max korzysci, sa suple chroniace miesien, wiec z uzyciem supli robisz szybciej to co zalozyles :)
  • Odpowiedz
a badania sa robione bez dodatkow supli w diecie.


@stoprocent: jasne, że są robione "z" i "bez".

sa suple pomagajace z treningu wycisnac max korzysci, sa suple chroniace miesien, wiec z uzyciem supli robisz szybciej to co zalozyles :)

słcuham, bo może być dobra dawka lolcontentu.
  • Odpowiedz
dowiedz sie od swoich specjalistow, z ich badan na pewno wyczytasz :D


@stoprocent: czyli się poddajesz. tak myślałem, zero wartościowej treści od ciebie płynie.
  • Odpowiedz