Wpis z mikrobloga

Niedługo będę wyłuskiwał dla Was nasiona z zeszłorocznego zbioru papryki Cayenne. Ich liczba to setki sztuk. Gdy wszystkie policzę to będę wiedział ile mogę zrealizować zamówień.

Termin wysiewu to luty, a ja optuję za datą od 25 do jego końca. Wtedy jest już wystarczająco dużo słońca. Dlatego i poradnik wysiewu i początkowej uprawy umieszczę na blogu już za parę dni. Doradzając będę bazował na moich doświadczeniach. Skupię się na tym abyście mogli, uprawiając chili sami, osiągnąć największy plon i doskonałą ostrość!

Prawdopodobnie nie zdążę jednak zaszyć w blogu platformy sprzedażowej. Jednak spokojnie. Zamówienia będzie można składać za pośrednictwem maila. Mam nadzieję że wybaczycie mi taką niedogodność i znajdą się chętni :)


#chilijem #domowyogrod #papryczki #chili #chilihead
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawołaj mnie jak będzie gotowe" how to", bo nie chcę spier****ć moich nasionek "Trinidad Scorpion Moruga Pepper" :) i powiedz mi jeszcze proszę, skąd bierzesz ziemię do wysiewu, chyba, że robisz na wacie ?
  • Odpowiedz
@wzr1one: Zamówienie będzie można składać za pośrednictwem poczty, właśnie teraz nad tym pracuje. Dziś powinienem wrzucić kompletną instrukcję składania zamówienia i ilość dostępnych nasion możliwych do zamówienia. Kompleks informacji będzie na blogu www.chilijem.pl
  • Odpowiedz