Wpis z mikrobloga

#sorekabbey

Obiecałem wszysktim, że napisze dzisiaj na tagu więc pisze.

Byłem dzisiaj w agencji w sprawie #praca w Wombwell, Barnsley - praca na produkcji sałatek, nic super, ale na zaczepienie się wręcz idealne. Mam dostawać informacje na temat indukcji nowych pracowników co jakiś czas, na chwile obecną 2jka mirków właśnie takową przechodzi - @michau15 opowiedz potem jak było ;) Jak mówie: agencją pracy nie jestem, tylko i wyłącznie pomagam, pracy w okolicy jest sporo, od końca lutego przyjmuje Symphony i pare innych firm.

Co do pokoi - jeśli jesteście gotowi napiszcie mi na PW, powiem wam jak sytuacja stoi, na chwile obecną wszystkie mieszkania wyglądają na zajęte (czekam tylko na pare osób aż mi odpisze, one wiedzą o kim mówie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).

Zgłaszajcie się, na pewno w najbliższych tygodniach będę w stanie coś znaleźć, mieszkań przybywa z dnia na dzień i już na kwiecień bardzo wiele mirków ogłosiło gotowość - i bardzo dobrze, bo od Kwietnia spowrotem przyjmuje ASOS.

Nie bójcie się pytać i pisać, pytania ogólnie polecam zadawać na tagu #emigracja i mnie wołac - w ten sposób więcej ludzi przeczyta i może przekona się do emigracji ;)

Odbiorem z lotniska/dworca się nie martwcie, pomogę wam ogarnąć.

Coś jeszcze? Pogoda jest bardzo ładna właśnie, słonko świeci i właśnie zawiozłem @Emperor do jednego z domków niedaleko mnie (gdzie będą mieszkać też @choir, @martyna661 i pewien mirek, który mam nadzieje sam się zgłosi :P ).

Pozdrowienia z #yorkshire #anglia #uk

PS: Jak co to do 19:00 dzisiaj śpie, więc dopiero potem będę miał czas na odpisywanie na większość wiadomości.
  • 43
@sorek: Kurcze super sprawa, że ktoś tak pomaga innym którzy wyjeżdżają. Sam myślę o emigracji (daje sobie jeszcze rok góra) i gdyby nie praca którą mam i możliwości jakie mi daje już dawno bym wyjechał. Niedługo zacznę doszkalać się w angielskim i może rozglądać się za jakąś pracą w meblówce na wyspach :).