Wpis z mikrobloga

O kurde, ale ból dupy Korwinowców. Jakby parodiowali Tuska albo Jarkacza, to heheszki, miliony udostępnień itd, ale już świętego kultu JKM nie można atakować, bo jak to. Spisek mediów, oczywiście żydokomunistycznych, jak w pierwszym najbardziej polajkowanym komentarzu.


#wipler #korwin #bekazkorwinistow #4konserwy #neuropa #polityka #bekazprawakow
SirBlake - O kurde, ale ból dupy Korwinowców. Jakby parodiowali Tuska albo Jarkacza, ...

źródło: comment_SBcCBTicg32xWYGBbJVGS4p2GQR8Y3Hv.jpg

Pobierz
  • 45
@Farrahan: no jest znalezisko o propagandowym odcinku serialu TVP, gdzie na wszelki wypadek, w co drugim zdaniu przypominają, że polska, publiczna służba zdrowia jest najlepsza, a gdyby nie daj boże szpitale były prywatne, to ludzie pod płotami by umierali, itp. Tak na wszelki wypadek - by przeciętny janusz nie miał wątpliwości, że jego mądrości ludowe są słuszne a kierunek rządzącej partii oświetla mroki i wyznacza jedyny słuszny kierunek postępu w planach
@SirBlake: A ja tam kucyki rozumiem, nie mam nic przeciwko takim parodiom ale jednocześnie jestem w 100% przekonany, że odcinki naśmiewające się z PO czy PiSu nigdy nie powstaną - za duże ryzyko, że jeżeli coś pójdzie nie tak i #!$%@? się nieodpowiednie osoby, to ktoś w TVP zleci ze stołka.

Innymi słowy - jeżeli chcemy walić po politykach to walmy po wszystkich, nie tylko tych, którzy nie mają jak oddać.