Wpis z mikrobloga

@SirBlake: Tak, tylko zadna mondra glowa w KNP nie wpadla na to, ze przecietna osoba ktora to zobaczy nawet sie nie domysli, ze ktokolwiek jest parodiowany, i tym kims jest korwin.
Nie lubie ani korwina, a ani tvp.
  • Odpowiedz
@Farrahan: no jest znalezisko o propagandowym odcinku serialu TVP, gdzie na wszelki wypadek, w co drugim zdaniu przypominają, że polska, publiczna służba zdrowia jest najlepsza, a gdyby nie daj boże szpitale były prywatne, to ludzie pod płotami by umierali, itp. Tak na wszelki wypadek - by przeciętny janusz nie miał wątpliwości, że jego mądrości ludowe są słuszne a kierunek rządzącej partii oświetla mroki i wyznacza jedyny słuszny kierunek postępu w
  • Odpowiedz
przeciętny janusz nie miał wątpliwości, że jego mądrości ludowe są słuszne

@spluczka: Wydaje mi się że mądrości ludowe przeciętnego janusza są dziwnie zbieżne z poglądami korwinistów. Narzekanie na podatki, przepisy i postęp obyczajowy.
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że mądrości ludowe przeciętnego janusza są dziwnie zbieżne z poglądami korwinistów. Narzekanie na podatki, przepisy i postęp obyczajowy.


@marcin-: tak, widać to w szczególności po wynikach kolejnych wyborów. przecież ten odcinek serialu to już nawet nie lizodupstwo, a zwykła pro-rządowa sieczka propagandowa.
  • Odpowiedz
@SirBlake: A ja tam kucyki rozumiem, nie mam nic przeciwko takim parodiom ale jednocześnie jestem w 100% przekonany, że odcinki naśmiewające się z PO czy PiSu nigdy nie powstaną - za duże ryzyko, że jeżeli coś pójdzie nie tak i #!$%@? się nieodpowiednie osoby, to ktoś w TVP zleci ze stołka.

Innymi słowy - jeżeli chcemy walić po politykach to walmy po wszystkich, nie tylko tych, którzy nie mają jak
  • Odpowiedz