Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #gozkiezale
Moja była żona to skończona kretynka, jak ja mogłem żyć 5 lat z taką kobietą

Wczoraj miałem wolne w #pracbaza to wziąłem młodego (lat 8) do siebie, trochę sanek,trochę gotowania obiadu i ogólnie dzień miło spędzony. W połowie dnia aby jakoś go uatrakcyjnić wpadliśmy na pomysł aby mówić do siebie tylko rymami, wiadomo on młody ja nie poeta więc trochę kulawe były te rymy, ale zabawa przednia do wieczora kiedy to odstawiłem synka do ex

Dzwoni dziś do mnie hrabina pieprzona że ona sobie nie życzy więcej takich zabaw, bo to może jej #!$%@? zaznaczam JEJ dziecko spowolnić w rozwoju.W dosadny sposób powiedziałem że to nie jest tylko jej dziecko i co myślę o jej obawie o spowolnienie rozwoju przez rymowanie

Zaznaczę że mały rozwija się prawidłowo zarówno fizycznie jak i umysłowo, sam chciał bym w jego wieku mówić tak zrozumiale i klarownie jak on

  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pwone: Wiem, że jest duża niesprawiedliwość, jednak uważam, że trzeba z tym walczyć. Są fundacje, które pomagają samotnym ojcom, są dobrzy prawnicy, mnóstwo porad na forach. Trzeba tylko się ruszyć i zacząć działać. Nie znam sytuacji @konoo ale uważam, że to co tutaj opisał pokazuje nam, że zajmuje się dzieckiem 1000 razy lepiej. Wiadomo, trzeba wysłuchać dwóch stron. Jeżeli jednak jest tak jak on pisze, to powinien walczyć o
  • Odpowiedz
"oby więcej takich ojców :)"

@brak: W sumie oby mniej. Jednak lepiej jak oboje rodziców wychowuje dziecko


@Profesjonalne_spodnie_z_kapturem: to bez wątpienia, że najlepiej, gdy oboje rodziców wychowuje dziecko wspólnie, ale miałam na myśli, że zaangażowani ojcowie wciąż są poniekąd fenomenem (przynajmniej w moim odczuciu) - i czy to wychowujący dziecko wspólnie z jego matką, czy osobno. jednak nie zawsze da się wychowywać dziecko wspólnie i zazwyczaj jest ono
  • Odpowiedz