Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #gozkiezale
Moja była żona to skończona kretynka, jak ja mogłem żyć 5 lat z taką kobietą

Wczoraj miałem wolne w #pracbaza to wziąłem młodego (lat 8) do siebie, trochę sanek,trochę gotowania obiadu i ogólnie dzień miło spędzony. W połowie dnia aby jakoś go uatrakcyjnić wpadliśmy na pomysł aby mówić do siebie tylko rymami, wiadomo on młody ja nie poeta więc trochę kulawe były te rymy, ale zabawa przednia do wieczora kiedy to odstawiłem synka do ex

Dzwoni dziś do mnie hrabina pieprzona że ona sobie nie życzy więcej takich zabaw, bo to może jej #!$%@? zaznaczam JEJ dziecko spowolnić w rozwoju.W dosadny sposób powiedziałem że to nie jest tylko jej dziecko i co myślę o jej obawie o spowolnienie rozwoju przez rymowanie

Zaznaczę że mały rozwija się prawidłowo zarówno fizycznie jak i umysłowo, sam chciał bym w jego wieku mówić tak zrozumiale i klarownie jak on

  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yorick: Nie wiem, nie pytaj. Oprócz tego dostało mi się za sanki z młodym. opowiedział jak zjeżdżał z górki i krzaki omijał slalomami i ogólnie gęba mu się cieszyła.

szkoda tylko młodego bo jedyne atrakcja u niej w domu to komputer i wyjście raz na ruski rok na spacer ale to tylko jak są idealne warunki atmosferyczne, bo może przewiać, bo może odmrozić, bo może udaru słonecznego dostać

Nawet moja
  • Odpowiedz
@konoo: w starożytnym Rzymie było takie powiedzenie "drzewo, nie smagane wiatrem, rzadko kiedy wyrasta na silne i zdrowe". A co do Twojej ex-różowegopaska, to pewnie Ci na złość robi
  • Odpowiedz
@konoo: to mówienie rymami, nie tylko nie spowalnia rozwoju, ale nawet go wspomaga. Wpływa pozytywnie na kreatywność, odpowiedni dobór wyrazów i zasób słownictwa. Genialny pomysł. Ogólnie każde "wyzwanie" które wymaga wytężenia umysłu jest bardzo dobre, nie tylko w młodym wieku. Czytałeś gdzieś o takich zabawach, czy sam je wymyśliłeś, bo jeśli sam, to szacunek za bycie instynktownie dobrym ojcem.
  • Odpowiedz
  • 10
@widaczew: staram się sam wymyślać, zarówno zabawy słowne jak i plastyczne różne modeliny,magiczne piaski,puzzle, teraz czekamy na wyniki z naszego małego eksperymentu z krystalizacji soli :-) Mały to uwielbia i mimo że dopiero co poszedł do szkoły(według nowych zasad) to czasem aż mnie zaskakuje wynikami . Staram się aby wyrósł na człowiek lepszego niż jego tata . Przede wszystkim lepiej wykształconego niż tata z lepszymi perspektywami na życie i mniej
  • Odpowiedz
@konoo: wygląda to tak, że Twoja była żona jest po prostu zazdrosna, bo dzięki kreatywnym pomysłom spędzania czasu z dzieckiem pracujesz na znacznie lepszą relację z nim niż ona i zamiast zmienić coś w swoim podejściu, woli Cię zgnoić, ale nie daj się! propsy za zaangażowanie, oby więcej takich ojców :)
  • Odpowiedz
@bialysony: życzenie komuś śmierci to bardzo mocne słowa. Nie uważam, żeby słaba matka zasługiwała na śmierć, raczej na naukę bycia lepszą matką.
@konoo: keep up the good work mordo, nie bój się zostania raperem, kupi Ci drogi samochód jak będziesz miał 50 lat, same plusy z tego są :D. Tylko nie rób z niego truskulowego wacka!
  • Odpowiedz