Wpis z mikrobloga

#lodznapiwo

Czy tylko ja nie widzę żadnych wpisów pod tym tagiem?

By nie wołać Was wszystkich bez powodu, proponuję wyjście na piwo - jutro albo pojutrze.

Miejsce? Chmielowa Dolina, Piotrkowska 123.

Mircy i Mirabelki z #lodz - piszcie się na to?
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jurny_juhas: ja np. dzisiaj idę, ale tak czy siak chętnie bym się po prostu z Wami napił ;P Tylko, że tym razem muszę trochę wolniej pić, bo znowu będę rzucał telefonem w jakieś laski + tym razem wolę nie ryzykować zebraniem #!$%@? od jakiegoś matiego xD
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Jedna z czwórki knajp z najlepszym piwem w Łodzi (przy czym najsłabsza z czwórki, ale też oczywiście ją lubię). Tylko tak średnio się nadaje na wykopiwo :) Po pierwsze dużo wykopków studiuje i nie chce za dużo wydawać na piwo no i niema stołu, żeby zintegrować więcej osób, chyba, że sala dla palących, ale nie każdy pali :D

Ale jak będzie mało osób (o ile w ogóle) to mi
  • Odpowiedz
@jurny_juhas: nom, jak sobie przypominam o tym, jak jakiś mirek, bodaj @idol89 do mnie zadzwonił, a ja stałem w kolejce do kibla i chciałem rzucić telefon do stolika, który był jakieś 10-15 metrów dalej, to mi się trochę śmiać chce xD


@slepowzroczny: yep, a co ma jedno do drugiego? ;p
  • Odpowiedz
@npsr: Też jestem studentem, ale lubię zainwestować w dobre piwo :)
Jakie inne miejsce? Biblioteka (ale tam też miejsce jest przede wszystkim w sali dla palących)? Z innej beczki? Zwykła Warka?
  • Odpowiedz