Wpis z mikrobloga

Haha, jak widzę, jak Mirki oceniają kobiety w skali 1-10 to współczuję im, że muszą zapewne czasem wychodzić z domu. Bo wychodzi taki Mirek z domu i co widzi?
"sąsiadka 2/10, druga sąsiadka -1/10, zrzygałem się, 4/10, 4/10, 0/10, 3/10, 3/10, 5/10, 7/10, o uszłaby, milf 6/10, 2/10, 4/10, 1/10, o #!$%@?, -28/10..."
8/10 trafi się może raz w ciągu dnia. 9/10 tylko w Internetach. 10/10 nie istnieje, jeszcze jej nie widział, albo jest jedna jedyna i nigdy nikomu o niej nie powie w obawie, że mu ją #!$%@?ą. ;D
#takietam #rozkminy #bekazniebieskichpaskow #heheszki
  • 42
@lucyferia: Chcę Ci pokazać jak bezpodstawne jest to co robisz. W życiu wszystko oceniamy. A to są fajne samochody, superpiłkarze, szybkie telefony i komputery. Ludzie porównują różne rzeczy, bo taka już ich natura, a jakoś każdy co rano wsiada do 10 letniego diesla, idzie na mecz lokalnej drużyny A klasy, gdzie grają jak grają czy korzysta ze swojego kilkuletniego laptopa i nieflagowego telefonu.

Kobiety też obgadują, że ten czy tamten facet
8/10 trafi się może raz w ciągu dnia. 9/10 tylko w Internetach. 10/10 nie istnieje, jeszcze jej nie widział, albo jest jedna jedyna


@lucyferia: ...to akurat bardzo zdrowy objaw, świadczy o tym, że są jednak ludzie, którzy potrafią poprawnie posługiwać się dziesięciostopniową skalą, widzą jakieś subtelności i potrafią wyjść poza skrajne oceny ;s.
@Sarpens: No dobra, ale ja nie heheszkuję z samego oceniania w tej skali, ale z tego jak ona jest restrykcyjna na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Widzę piękną dziewczyną, jestem pewna, że gdyby przeciętny mirek taką znał, to by się do niej ślinił na co dzień pięknie, a na Mirko "6/10 maksymalnie". ;D
@lucyferia: ''1. Prześwietlanie zdjęcia ryja - twarz to jasna plama, więc nie wydać niedostatków urody i cery, można tak sobie zmniejszyć nos, usunąć zmarszczki, syfy i parę innych rzeczy. Jeśli laska wrzuca prześwietlone zdjęcia twarzy, możesz być na 90% pewny, że jest max 5/10.''
Zaorane...
@lucyferia: To skala mocno subiektywna. No i nie oszukujmy się - ale mężczyznom czy tam stulejom podobają się inne rzeczy niż kobietom. Już tłumaczę samą skalę, bo ona może wydawać się dziwna ze względu na to, że używa się jej całego zakresu, a nie jak w przypadku komercyjnych recenzji ostatnich 15%.

<4 - dziewczyny po prostu brzydkie - nie ma co się rozwodzić.
5 - neutralne, już nie brzydkie, ale takie