Wpis z mikrobloga

Hej Mirki z #wroclaw lub okolice... Musze zrobić okresowy #przegladrejestracyjny autka. Czy znacie jakąś naprawdę "bezproblemową" stację kontroli pojazdów? Bardzo proszę o odpowiedzi tutaj lub na priv. Dzięki.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@mort555: Bezproblemową znaczy chcesz żeby niesprawne auto przeszło kontrolę? To daj od razu znać jakimi drogami jeździsz bo nie chcę na Ciebie wpaść.
  • Odpowiedz
Bezproblemową

@qrk: Dla mnie bezproblemowa to taka w której nie szukają tabliczki VIN przez kwadrans i wiedzą jak mają się świecić światła (mijania, drogowe, pozycyjne) bez tłumaczenia im przez kolejny kwadrans.

@mort555: Jeżdżę do Seata na Długą, bo tam nie mam problemów z idiotami.
  • Odpowiedz
@void1984: ok. dzięki za podpowiedź.
@qrk: "bezproblemową", to znaczy, że nie stać mnie na wymianę uszczelki pomiędzy skrzynią biegów, a silnikiem (800 zł) w 15letnim aucie. Hamulce sprawne, wszystkie żarówki świecą, zero rdzy, itp.
Boisz się mnie ponieważ pokazuje mi się na podwoziu jedna kropla oleju dziennie? ... No tak. Gdyby to nie daj Boże spadło na asfalt, to poślizg murowany. ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@mort555: ale #!$%@?, gdyby to była kwestia "jednej kropli oleju dziennie" to przetarłbyś szmatą i zrobił normalny przegląd. Sam mam 16-letnie auto, mam w dupie że pojawił się purchel rdzy, bo każda usterka jest natychmiast naprawiana. Wieczna beka z podludzi którzy kupują samochód a nie stać ich na utrzymanie go. Kupują potem nalewki albo używki na zimę, tarcze i klocki z chinoleum, a do przeglądów dokładają 50% żeby tylko ktoś
  • Odpowiedz
@Seraphiel: No, jest w tym jakaś myśl. Ale gdyby Ci robili problemy właśnie z powodu tej "jednej kropli dziennie", to też pewnie szukałbyś stacji kontroli pojazdów, w której pracują "normalsi" (w odróżnieniu od "czepialsów"). Najprościej jest powiedzieć: masz problem? pozbądź się go... Że zacytuję klasyka: "Mówią, że brakuje im chleba? Niech żrą ciastka!" "Cieknie Ci olej? - Wywal osiem stów i napraw, albo sprzedaj sztrucla kup se miesięczny." ...Nie zawsze
  • Odpowiedz