Wpis z mikrobloga

@nint: woreczki ryżu, gazety pod wycieraczki w samochodzie, jak się zrobi cieplej 2-3 stopnie, włącz klime, i ogrzewanie, klima wysuszy powietrze, a nagrzewnica je nagrzeje(sama klima tylko chłodzi)
wycieraczki samochodowe do domu, by wyschły porządnie.
i nie używać obiegu wewnętrznego, i dmuchawa na szybę
  • Odpowiedz
@nint: jestem po wymianie filtra kabinowego i korzystam z samochodowego pochłaniacza wilgoci - bez rezultatu.... Zacząłem pod koniec jazdy otwierać okna, by wietrzyć samochód i nie zostawiać go nagrzanego wewnątrz - to rzeczywiście pomaga.
  • Odpowiedz
@nint: Nie wiem gdzie to można kupić, na allegro od 10 do 50pln, podobno trzeba suszyć raz na jakiś czas na kaloryferze, ja tego z auta nie wyciągam, więc może dlatego nie widzę żadnej różnicy.
  • Odpowiedz
@nint: co z tego, że gumowe, gazety są po to by wchłonęły wilgoć ;), wyborcza najlepiej ją chłonie.
Klimy nie masz, to niestety musisz ratować się pochłaniaczami.
  • Odpowiedz
@Majku_: Mnie się zwyczajnie nasypał śnieg do środka i od tego czasu jest aż tak źle. Naprawdę nie marudziłabym gdyby trochę marzła, albo trochę była wilgotna. Z niej po prostu kapie, dzisiaj wycierałam szmatą szybę by cokolwiek widzieć, bo wyglądała jakby ją ktoś wiadrem wody oblał, radośnie kapała na deskę rozdzielczą.
  • Odpowiedz