Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mireczki ze #szkocja, wczoraj mieliśmy małe #wykopiwo z @sorek @michau15 i jego różowym, @martyna661 oraz @choir i z okazji tego, że @sorek znowu tu przyjeżdża za tydzień (10.02), wpadłem na pomysł, żeby urządzić jakieś konkretne #wykopparty w #edynburg. Wpisujcie się w komentarzach kto byłby chętny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam osoby ze Szkocji @sirrek: @damian91: @krefi10: @jordano: @inko: @inko: @Edyn @Pobe @innv: @archonik
Wołajcie też innych jak wiecie że tu mieszkają, bo przez to, że są usunięte wpisy z tagów, nie mogę użyć mojej poprzedniej listy do wołania :(

#edinburgh #wykoppiwo #anglia #uk
  • 28
@PanBulka: O 1 nie wiedziałem, 2 wczorajsze to moja wina, ale i tak nie byłbym zbyt długo :(. Teraz nie wiem jak będzie wyglądało, dzisiaj mam pierwszy dzień, a w zasadzie nockę w pracy.
@PanBulka: Nie ma problemu :) Powiem teraz to co wiem: masz 3 zmiany do wyboru: 6-14, 14-22, 22-6, płaca taka sama więc wydaje mi się, że najlepszą opcją jest 6-14 z tym, że jak mi @LadyWasp powiedziała, na dziennych zmianach mogą Cię do domu puścić jak nie ma pracy, na nocnych to siedzisz do końca. Testy, bez urazy dla wszystkich którzy mieli z nimi jakiś problem- ale czułem się jakbym robił
@PanBulka z tego co wiem, to niektórzy umawiali się na pracę 3-4 dni w tygodniu. Ale to jest kwestia dogadania się z superwisiorem. Podobno dużo się zmieniło od wakacji, a ja tam byłam tylko na chwilę. Ale to fakt, większość osób z nocek miała dodatkowe etaty w dzień.

A może to niegłupi pomysł:P Zabrałabym tylko szwagierkę;) Ktoś musi dzieci pilnować;)
A jaka średnia wieku;) (wiem, głupie pytanie:P)