Wpis z mikrobloga

@RomeYY: Wiadomo, że Melt niszczy LU wszystkie festyny w Polsce razem wzięte. Tyle, że nie można porównywać ich ze sobą. Tam płacisz 136e ( co i tak jest śmiesznie niską ceną wg mnie) a za audio za 3 dni płacisz niecałe 40e.
@RomeYY: Wiem, że było za darmo, ale zadaje się, że jak każdy festiwal, Ar to też inwestycja która ma się opłacać.
Ja się jaram. Wiadomo mogło być lepiej, ale nigdy się nie dogodzi wszystkim. Zawsze zostaje Tauron, Off, Nagle nad morzem, w krakowie sacrum profanum, unsound, białystok update source. Także jest z czego wybierać :P No albo odłożyć hajs i melta odwiedzić.
@norivtoset: rok temu zapowiadało się bardzo dobrze (do czasu aż hybrid się nie zawalił i nikt nie zagrał do końca nocy, a całe dnb jest zazwyczaj w piątek
no ale Special Request, LTJ Bukem, Dom & Roland, Phace, Audio? potencjał był bardzo duży, na szczęście Special Request nadrobił trochę za kolegów

a w tym roku? Wciąż czekam na Counterstrike, Black Sun Empire live też by pocisnęli, Photek, Concord Dawn, Current Value