Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panie, ludzie wybrali Kwaśniewskiego, bo byli Panem zawiedzeni. Proste jak #!$%@?. Sam pochodzę z PGRowskiej wsi i choć wtedy miałem z jakieś 10 lat, nadal pamiętam nastroje ludzi, którzy zawiedli się na przemianie i czuli się porzuceni (bo nimi, w odróżnieniu od np. górników nikt się nie przejmował). Dodać do tego pański wizerunek, jako osoby, która nie potrafi się zachować, to jest już pełen obraz głównych powodów porażki... Nie, że
@FrasierCrane: Przez 20 lat szukałem i werbowałem ludzi do walki z komuną .Udało mi się zorganizować 10 chętnych do 1980 r, jak okazało się było w tym dwóch agentów i jeden dobry współpracownik Szczepański który poległ .Nie było chętnych , nie było odważnych .Dopiero wybór Ojca Świętego zdynamizował sytuację i na ten sam pomysł ZZ przez rok udało się zorganizować około 10 000 000
@FrasierCrane: @lechwalesa: Fraiser napisał konstruktywny komentarz o tym, że ludzi się zawiedli, że przemiana nie przyniosła oczekiwanego polepszenia jakości życia a często gęsto pogorszyła się właśnie owa słynna. A Pan wyskakuje z komentarzem o werbowania do walki z komuną.
Ja pamiętam owe czasy przemian jak przez mgłę, ale nawet dziecko jest w stanie wyczuc atmosferę jaka Panuje wśród ludzi. Przegrał Pan, nie dlatego, że Pana zdradziliśmy - po prostu był