Wpis z mikrobloga

Podsumowanie tygodnia:
-siłownia zaliczona 2x :P Z tego jestem bardzo zadowolony bo byłem już bardzo blisko tego żeby nie iść, bo nie miałem z kim. Udało mi się jednak jakoś przekonać siebie, że przecież już robiłem te ćwiczenia więc większość pamiętam, no a w ostateczności kogoś się zapytam no i nie było aż tak źle
-przestałem jeść śmieciowe żarcie - może nie jadłem jakichś fastfoodów, ale często w pracy zamawiałem jedzenie które zdrowe raczej nie było (chińczyk itp.). Zacząłem przygotowywać sobie jedzenie w domu, schodzi się z tym trochę czasu, ale dodatkowo motywuję się tym że to po prostu taniej wychodzi. Nie stosuję żadnej specjalnej diety - nie jem słodyczy ani nie piję gazowanych napoi i nie używam cukru (to akurat postanowienie noworoczne więc już cały miesiąc wytrwałem), do jedzenia zawsze staram się dorzucać dużo warzyw i w sumie tyle.
-na nic więcej za bardzo nie miałem czasu bo sesja, dalej kontynuuję zagadywanie ludzi przy kawie, uśmiechanie się itd. ale nic tutaj specjalnego się nie wydarzyło oprócz tego że wychodzi mi to coraz lepiej

Plany na następny tydzień:
-niestety czeka mnie cały tydzień egzaminów więc chcę tylko utrzymać aktywności z tego tygodnia bo znowu na nic więcej nie będę miał za bardzo czasu

#wychodzimyzprzegrywu #pursuitofhappyness
  • 6
@Stach93: czyli cola zero i pepsi light są zdrowe? nie neguję tego, po prostu się pytam z ciekawość :)
mi się wydaje, że przez te wszystkie chemiczne dodatki, konserwanty i tak dalej, nawet te napoje "0 kalorii" są szkodliwe dla zdrowia. Ale jeśli jest inaczej, to mógłbyś podrzucić jakieś linki na ten temat? Bo mnie to zaciekawiło :D
@Kirkain: ani nie sa zdrowe, ani nie sa trujace. sa neutralne dla organizmu. jest mnostwo tekstow, chociazby ten http://www.eufic.org/article/pl/artid/aspartame/ . sam pije juz bardzo dlugo takie napoje zamiast truc sie kcal i cukrem i tylko wychodzi mi to na dobre. Ale i tak motloch tak ma wbite do lbow, ze to trucizna i zeby omijac jak tylko sie da, tyle jest durnowatych legend, ze az nie chce mi sie dyskutowac na