Wpis z mikrobloga

Wiem, że jestem noname i #nikogo moje #gorzkiezale, ale do kroćset, to co się dzieje z tym portalem przechodzi ludzkie pojęcie. Dostaję upomnienie za obrażanie użytkowników, a napisałam "ale cię w siurka zrobiła xDD", oczywiście używając wulgarnego słowa. Ja rozumiem, że chcemy dbać o poziom i tak dalej, ale wulgaryzmy są najzwyczajniej w świecie potrzebne. Potrafią być niesamowicie zabawne, potrafią nadać głębokich emocji tekstom. Wyobraźcie sobie, że macie oglądać Dema, który w ogóle nie przeklina. Albo widzieć filmik ze zdenerwowanym Mozilem, który prosi o wyjście, a nie każe wybąkalać (bąk = pierd). Za każde wulgarne słowo post leci, jeśli moderatorowi się nie spodoba. Nieważne, że nikt nie został obrażony. Nie mam pojęcia co za... chciałam powiedzieć papierowe tuleje, ale przecież za to też mi usunie. Cóż za internauci zgłaszają wszystkie posty jak leci? I najbardziej razi mnie hipokryzja. Chcemy stworzyć portal z wysoką kulturą wypowiedzi i wartościowej zawartości? To może by tak zakazać wstawiania cycków? I wszystkich #pokazmorde. No bo po co to, na co to komu. Wykorzystywanie słabości w promocjach pod #cebuladeals, które graniczy z przestępstwami nigdy nie jest usuwane. Zdjęcie psów praktykujących seks oralny wisi sobie w gorących. Wpisy obrażające płeć przeciwną - spoko. Jawny trolling multikonciarza @rene102 jest super. Instrukcja zamawiania alkoholu. Przekleństwa są be, ale narkotyki, alkohol, cycki - to jest jak najbardziej dla ludzi. Długo wisi sobie przeróbka z Lechem Wałęsą i cyckami. Gdyby w tym samym miejscu był święty Jan Paweł II, to 5 minut by nie przeleżało.

To ta zmiana regulaminu z 25 grudnia była taka rewolucyjna? Czy tak po prostu nagle administracja dostała bzika? Siedzenie więcej na tym portalu zwyczajnie mija się z celem. Poznało się parę fajnych osób, ale to nie może być tak, że trzeba uważać na każde słowo jakbym była na ustnym egzaminie. Jeszcze jedna taka akcja i już się żegnam na stałe, mi podobnym jak @SirBlake, @QuantuumMechanist, @Szab, @powodzenia polecam to samo. Nie wiem, niech ktoś założy reddita, gdzie będzie można wrzucać śmieszne zdjęcia, pośmieszkować, a czasem porozmawiać poważnie. Tutaj nawet poważnie się nie da porozmawiać, bo za cytowanie współrozmówcy usuwają komentarz -.-

Wylałam co miałam do powiedzenia. #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #moderacjacontent #wykop #aferamoderacyjna #afera #izabelaleckatolawirantka
  • 37
@flejwaflejwaplejapleja: został przeprowadzony test moderacji na przykładzie Izabeli Łęckiej i wyszło, że są po prostu podludźmi. wrzuciłbym jeszcze inne absurdalne pomysły naszej moderacji ale zapomnialem pozapisywać posty które zgłaszałem dla beki a przeszły i zostały usunięte.
@kwiatencja: nie, piecze to (i niestety to użytkownicy są maścią) że tagi, które zostały stworzone dla promocji, nie tylko cebula ale dhgate czy aliexpress, zostały po prostu #!$%@?(bo nie da się tego ładnie określić) spamem, chwaleniem się ilością zamówionej pizzy, czy po prostu idiotyczną atencją jak tutaj. KAŻDY tag tak umiera - własnie przez takie osoby, które nie potrafią go dobrze wykorzystać. I tu już nie chodzi tylko o promocje, bo