Wpis z mikrobloga

@biuna: u mnie jest jeszcze gorzej od 16.01 czekam i cały czas Processing Time a jeszcze zostało 30 dni w przyszłym tyg jak nie wyśle dziad to daje Cancel Order
@Oxygo77: Mirku, ja się wnerwiałem gdy zakupiłem 23.01 a wysłał dopiero w poniedziałek a Ty aż tak długo czekasz? Powinieneś po tygodniu dać cancel.
@Oxygo77:
@89neo:
@biuna:

Ale przeciez czas na procesowanie jest widoczny na aliexpress. Kupujecie u ludzi z dlugim okresem oczekiwania, a pozniej narzekacie, ze nie wysyla od razu? Czytajcie aukcje, to bedziecie wiedziec, kiedy przesylka wyjdzie. Ps procesing time mnozy sie przez poltora, bo na ali dotyczy on dni roboczych, a nie kalendarzowych ;)
@sylwek2k: Ej, ale teraz zamawiałam bluzę. Na aukcji miałam 5 dni processingu. Zapłaciłam, zweryfikowało płatność i 30 dni oczekiwania. :| Na grupie na fejsbuku też właśnie piszą, że się tak porobiło, że nie widać na aukcjach tych zmian.
To już było po naszej wymianie zdań wyżej i specjalnie patrzyłam na aukcję, żeby mi wysłał teraz na dniach. O.o


@biuna:

Za dlugo sie zastanawiasz, skoro chinczyki maja czas zmienic czas na wysylke ;) :P