Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać że wspaniała wymiana tu się odbywa , po zamieszczeniu moich tekstów i materiałów .Na wszystkie niegłupie uwagi , pretensje i polemiki będę odpowiadał i udowadniał w miarę wolnego czasu .Nie mam nic do ukrycia .Natomiast nie przyznam się co żądają niektórzy bo nie mam się do czego przyznać .Na poważnie toczyłem walkę z komunizmem od 1968 r po 1970 r , 1976 r , 1980 r , 1989 r .Było różnie , ale zawsze po właściwej stronie .Po drodze było Socjalizm tak wypaczenia nie ,bez przekonania ,ale z konieczności .Pokonanie komunizmu nie było możliwe siłą i jednym podejściem . #polityka
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lechwalesa: Panie prezydencie, oczywiście Pana zasługi w obalaniu komuny są wielkie. Czy mógłby mi Pan prezydent odpowiedzieć na pytanie ? Mianowicie, czy uważa Pan Janusza Korwin-Mikke za dobrego polityka ? Tenże europoseł ma zamiast startować w zbliżających się wyborach prezydenckich. Myśli Pan ,że ten człowiek mógłby być głową narodu ?
  • Odpowiedz
zauważyliście ze zatrudnił chyba jakiegoś gościa od PR bo nigdy tak składnie nie pisał? Te spacje przed znakami interpunkcyjnymi straszne, ale gramatyka się poprawiła. Nie rozumiem jak sam by miał do poprawić.
  • Odpowiedz
Ja tylko przypomnę, że komunizm nie został w Polsce obalony, miała miejsce transformacja, a transformacja to nie zerwanie a przekształcenie. Pasożyt jest obecny i podtruwa wciąż nasz naród.
  • Odpowiedz