Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać że wspaniała wymiana tu się odbywa , po zamieszczeniu moich tekstów i materiałów .Na wszystkie niegłupie uwagi , pretensje i polemiki będę odpowiadał i udowadniał w miarę wolnego czasu .Nie mam nic do ukrycia .Natomiast nie przyznam się co żądają niektórzy bo nie mam się do czego przyznać .Na poważnie toczyłem walkę z komunizmem od 1968 r po 1970 r , 1976 r , 1980 r , 1989 r .Było różnie , ale zawsze po właściwej stronie .Po drodze było Socjalizm tak wypaczenia nie ,bez przekonania ,ale z konieczności .Pokonanie komunizmu nie było możliwe siłą i jednym podejściem . #polityka
  • 103
  • Odpowiedz
To uczucie gdy siedzisz w internecie w niedzielę rano, a tam były prezydent tłumaczy się i pisze że obalił komunizm xD gdzie ja żyje
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Panie Prezydencie, proszę dać sobie spokój z polemiką tutaj bo większość ludzi robi sobie z Pana wpisów żarty, a reszta to gówniarze, którzy nie mają zielonego pojęcia o czym Pan mówi. Są tutaj też ludzie dojrzali, którzy wiedzą kiedy można żartować a kiedy nie.
  • Odpowiedz