Wpis z mikrobloga

Muszę przyznać że wspaniała wymiana tu się odbywa , po zamieszczeniu moich tekstów i materiałów .Na wszystkie niegłupie uwagi , pretensje i polemiki będę odpowiadał i udowadniał w miarę wolnego czasu .Nie mam nic do ukrycia .Natomiast nie przyznam się co żądają niektórzy bo nie mam się do czego przyznać .Na poważnie toczyłem walkę z komunizmem od 1968 r po 1970 r , 1976 r , 1980 r , 1989 r .Było różnie , ale zawsze po właściwej stronie .Po drodze było Socjalizm tak wypaczenia nie ,bez przekonania ,ale z konieczności .Pokonanie komunizmu nie było możliwe siłą i jednym podejściem . #polityka
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lechwalesa: Panie prezydencie, dlaczego wybral Pan wlasnie to miejsce na reprezentowanie swoich pogladow?
Tutejsza spolecznosc to przewaznie ludzie mlodzi, uczacy sie w gimnazjum, liceum, czesto studenci. Wielu z nich nie bylo jeszcze na swiecie w czasie wyborow 1995. Wiekszosc osob wymienia tutaj poglady na dosc luzne tematy, czesto zartujac w sposob bardzo abstrakcyjny.
Skad tez chec zalozenia oficjalnego profilu wlasnie tutaj?

I w zwiazku z ta luzna atmosfera panujaca tutaj
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Jak wygladaly Pana kontakty ze sluzbami wojskowymi? Czy probowano Pana werbowac? Pytam z tego wzgledu ze skoro general Kiszczak ktory jest uznawany za glownego animatora transformacji zwerbowal do wywiadu samego Jaruzela, pewnie probowal zwerbowac tez i Pana jako lidera Solidarnosci. Z punktu widzenia Kiszczaka najbardziej pozadanym byloby miec po drugiej stronie okraglego stolu wlasnych agentow. Latwiej ustalic cos w takim gronie niz z wroga opozycja machajaca szabelka.
  • Odpowiedz