Wpis z mikrobloga

@dymek91: Warto! Ale trzeba pamietac, ze to jeszcze nie jest koncowy produkt tylko beta. Czy swiat jest pusty - to zalezy, co przez to rozumiec. Ja gram z kumplem i razem sobie latamy i przy okazji pogada sie na skajpie. Innych graczy sie spotyka i wcale nie jest to trudne. Sa misje jesli chcesz sie w to bawic itd. Mankamenty ajkie widze na ten moment to to, ze brakuje co-op mode.
@3nriqu3: Symulatorem to bym Elite nie nzawal. Klawiszologii jest sporo ale stakiem lata sie w sumie dosyc prosto. Moze inaczej - latwo zaczac a pozniej to mysle, ze mozna szlifowac skilla w walce. Mi sie zawsze marzyla taka gra, gdzie moge usiasc za sterami i po prostu sie bawic. I Elite jest pod tym wzgledem super. ?Jesli chcesz po prostu latac i zwiedzac, to zwiedzasz (na razie swiat jest dosyc monotonny
@mieffer: Do Anacondy brakuje mi jeszcze tylko kilka milionow. Moze sie dorzucisz?:)

Deadzony mogly by byc mniejsze bo macham tym joyem jak bym maslo ubijal:) Ale w sumie to panie ja sie nie znam. Pierwszy raz w zyciu joystick kupilem, nie mam porownania. Wiem tylko, ze wszystkie pady i kierownice ktore w zyciu mialem po miesiacu ladowaly na ebayu a joystick to caly czas sama radocha:)
@Siepa: @blutusz: to, ze maja czarny rynek nie oznacza za przed podejsciem do stacji nie dostaniesz skana. Wiec ryzykujesz statkiem przy takich zabawach. A mi chodzi o to, ze jak grasz z kumplem to nie ma mozliwosci zrobienia "legalnego" party, druzyny, teamu czy jak to nazwac. I to sie nie tylko wiaze z tym ze nie mozesz legalnie handlowac czy wymieniac sie ale tez niema zadnych innych narzedzi, zeby wspolpracowac.
nie dostaniesz skana.


@jeebzdzidy: o ile dobrze pamiętam jest sporo stacji które cenią sobie prywatność pilotów. Sprzedawałem kilkadziesiat razy surowce uzyskane z "recyklingu" statków innych graczy i nigdy nie miałem problemów. Zreszta nie tak trudno uniknąć skanerów, pamietaj ze jeśli nie emitujesz ciepła to skanery cie nie złapią, poradników na ten temat nie brakuje.
@Siepa: To wszystko prawda:) Ja nie mowie, ze sie nie da tylko ze brakuje rozwiazan zaprojektowanych do prowadzenia wspolpracy. To o czym Ty piszesz to super sprawa dla pirata a dla wszystkich innych to troche hackowanie niedoskonalego systemu.