Wpis z mikrobloga

@blutusz: to by bylo zajebiste:) na razie Elite jest wspanialym startem do stworzenia czegoc absolutnie genialnego. Na mojej wishliscie jest wlasnie co-op mode, usprawnienia intefejsu, ciekawsze misje, dopracowanie private mode, przydala by sie opcja transmitowania danych kartograficznych i killi na stacje (bo teraz zniszczenie statku = utrata tych osiagniec. Chcialbym zobaczyc misje typu konwojowanie transportu albo opcje tworzenia konwojow ze znajomymi:) Albo napadania na nie:D
  • Odpowiedz
@jeebzdzidy: Teraz już nie tracisz kasy za eliminowanie wanted. Przedwczoraj zrobiłem sobie polowanie przy boi, kasowałem npckow aż miło i w końcu trafiła się anakonda. Przy końcu starcia nieopatrznie włączyłem dopalacz i pięknie rozsmarowałem się o jej karoserię. (ale zabrałem ją ze sobą do grobu :> ). Po powrocie do stacji mialem dalej do odebrania bounty na stacji. Nie wiem czy to bug czy już na stałe.
  • Odpowiedz
@blutusz: z tego co wyczytalem to tak sie dzieje, kiedy w poblizu jest jakis statek system security. Wtedy oni potwierdzaja Twojego killa i nawet jesli stracisz statek to dostaniesz kase. Mi chodzi o rozwiazanie (tak jak mozesz kupic bounty scanner) zebys mogl kupic jakis transmiter i sam potwierdzac. Czym latasz?:)
  • Odpowiedz