Wpis z mikrobloga

@Zioman: jak dla mnie obecnie to już chyba przesada nie? Ale Sony pewnie zajmie się tym dzień po tym, jak zrobią wersję 1.0 multi dla DriveClub ( )
  • Odpowiedz
@ciam-ciaramciam:
1. Miej skomplikowane hasło
2. Miej komputer bez wirusów
3. Jeśli powyższe spełniasz licz na to, że nie wyleci konto w ramach jakiegoś tam znowu ataku na sony

Tak w skrócie to wygląda.
  • Odpowiedz
@Titan_Human: To, że ktoś kupuje to jedno, ale chwalenie się na lewo i prawo to już mocna cebula. Ostatnio cały wykop n---------ł na kolesia który na fejsie pochwalił się, że ukradł rower. Tutaj niestety podobna sytuacja - to krok dalej niż piractwo bo te konta mogły być komuś zabrane - ucierpiała konkretna osoba, a nie wyimaginowany "potencjalny zysk producenta".
  • Odpowiedz
@Titan_Human: Nie ma problemu bo to wirtualna, przedpłacona karta :))) Ale wyobraź sobie, że komuś ukradną z karty grubszą kasę - w tym na zakupy w PSN. Powiązanie Ciebie z tym faktem będzie technicznie banalne. A konto PSN z konkretną osobą też da się powiązać. Nawet jeśli prawnie odpowiedzialność spoczywa na Rusku (nie wiem, nie jestem prawnikiem) to i tak niefajnie. A niektórzy mają po 10 kont z plati, jak
  • Odpowiedz
@rtone: Sam fakt logowania się na czyjeś koto to już łamanie regulaminu. :D Prawo w USA jest inne niż u nas a na pewno skonstruowane w taki sposób, aby ktoś został ukarany. Śmiechy chichy będą do czasu.
  • Odpowiedz