Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Internet_the_explorer:

Emisja papierów dłużnych przez rządy, gigantyczne pożyczki od banków centralnych są naprawdę genialnym pomysłem, na którym zyskują tylko instytucje generujące ten pieniądz. Nie masz kasy na spłaty zobowiązań, podnosisz podatki dla obywateli, a jak masz z tym problem to obniżymy ranking, po czym kapitał zacznie uciekać co się przekłada na redukcję zatrudnienia i coraz większe koszty państwa związane z mniejszymi wpłatami z podatków. Jak bardzo trzeba być naiwnym, żeby wierzyć
Emisja papierów dłużnych przez rządy, gigantyczne pożyczki od banków centralnych są naprawdę genialnym pomysłem, na którym zyskują tylko instytucje generujące ten pieniądz.


@r3d1w4d: wyjście ze strefy euro nic nie da, kraje spoza tej strefy również mają banki centralne. Więc tu należałoby zacząć od przeprogramowania całego systemu finansowania państw z banków centralnych. Powodzenia!
@Yahoo_:
Mam 30 lat, własne mieszkanie, 4 letni samochód z salonu klasy średniej. Zarobki moje i mojej połówki to jakieś 4 - 6 tyś. miesięcznie netto. Nie, nie żyje mi się źle, ale pieniądze które są trwonione ale wolałbym decydować o tym w jaki sposób moje pieniądze są wydawane aniżeli zostawić tą decyzję w rękach urzędników.

Odnośnie opresji
Opłaty za lekarzy w grudniu wyniosły nas 800 zł, bo prywatnie pewnie bym