Wpis z mikrobloga

@Hiisi: Też tak kiedyś miałam. Lubię sobie włączyć muzykę i się wyciszyć. Często bywało, że wychodziłam z zajęć kilka minut wcześniej i łapałam wcześniej, albo zostawałam dłużej, by nie jechać z kimś. Czasami po prostu człowiek chce pobyć sam.
@Hiisi: Ja zawsze mówiłam, że muszę dzisiaj dłużej zostać, bo się z kimś umówiłam, czekałam sobie w bibliotece i jak znajomi pojechali do domu, to dopiero ja się zbierałam. Oczywiście nie zawsze tak było, bo to bez sensu godzinę później w domu być z takiego powodu, ale jak nic do roboty nie miałam w tym dniu, to właśnie tak robiłam.
@Hiisi: niezłe rady xD Mam pro tip: Powiedz im co myślisz! SZOK NIEDOWIERZANIE ! Miliony pytań bez odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nic nie musisz, kto Ci powiedział że musisz?

Ale nie: "eeee anony sory ale wole słuchać muzy niż słuchać waszych pierdół"

Mówisz że masz ochotę trochę się odciąć od zgiełku podczas podróży i już. Ważne to dobrze dobrać słowa ;)

Dalej piszesz, że często nie
@ziarna_dyni: Nie no, oni nie jadą ze mną znowu tak długo, to tę chwilę się męczę, a potem jak zostaje tylko jedna koleżanka to zgodnie wyciągamy książki :D A z tym, że nie zauważam bycia niemiłą, to to, że ja po prostu bardzo często automatycznie mówię sarkastycznie i ogólnie mogę się wydawać niemiła, ale to nie specjalnie, więc osoby które mnie słabo znają uważają mnie za wredną, a ja się staram
@Hiisi: niech giną Ci nieznajomi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej popytaj te parę osób czy rzeczywiście można Cię na pierwszy rzut oka ocenić na wredną. Jeżeli tak to polecam nie być wredną bo z tego będzie więcej korzyści( ͡° ͜ʖ ͡°)