Wpis z mikrobloga

Mircy, co odpisać na taką niesamowitą propozycję jaka przyszła do mnie mailem?
Z chęcią bym trochę pociągnął temat i pośmieszkował z tego co odpiszą. ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i rzecz jasna nie chciałbym aby taka fortuna przeszła mi koło nosa... ( ͜͡ʖ ͡€)

Zawołam parę osób: #nigeryjskiprzekret #niewiemjaktootagowac chociaż załapuje się na #heheszki

mi pomoc

Potrzebuje twojej pomocy

Ten list moze przyjsc do ciebie zaskoczeniem z uwagi na fakt, ze nie zostaly jeszcze spelnione. Jestem barrister Wallace Brown, radca prawny w prawie. Jestem osobiste Prokurator Do konca Pan Albert Jones, W dniu 21 sierpnia 2010 roku, mój klient byl zaangazowany w wypadku samochodowym, ale niestety stracil zycie ze swoja rodzina. Od czasu, kiedy przegrala w odnalezieniu krewnych.

Skontaktowalem sie do pomocy w repatriacji pieniadze i majatek pozostawiony przez mojego klienta, zanim zostana skonfiskowane lub zadeklarowanej nienadajacych sie do uzytku przez Bank, gdzie ten ogromny depozyt zostal zlozony.Bank, w którym zmarly mial konto o wartosci okolo 4,8 mln funtów brytyjskich funtach (cztery miliony osiemset tysiecy brytyjskich funtów szterlingów tylko) wydala mi ogloszenia o dostarczenie krewnego lub konto Skonfiskowane ciagu nastepnych dwudziestu -Eight oficjalne dni roboczych.

Od czasu, kiedy przegrala w odnalezieniu krewnych, teraz szukam Twojej zgody, aby zaprezentowac Panstwu jak najblizszych krewnych zmarlego tak, ze wplywy z tego konta wyceniono na £ 4,8 mln moze byc wyplacona do Ciebie, nastepnie dzielony pomiedzy nas Jesli zgadzasz sie, jak bedziemy dzielic fundusze. 60% do 40% mnie i dla Ciebie, mam zebrac wszystkie niezbedne dokumenty prawne, które beda uzywane do kopii zapasowej naszych roszczen. Wszystko, czego potrzebujesz to uczciwy wspólpracy, aby umozliwic nam zobaczyc ten transakcje poprzez. Gwarantuje, ze bedzie to wykonane zgodnie z prawem rozwiazanie, które bedzie chronic cie przed naruszeniem prawa.


Prosze skontaktowac sie ze mna poprzez poprzez e-mail:

wallcebrown1@outlook.com


Pozdrawiam barrister Wallace Brown
  • 3