Wpis z mikrobloga

Ustalmy to raz na zawsze: rap to jedyna forma muzyki która zmusza do myślenia podczas jej słuchania. Tylko podludzie słuchają czegoś innego.
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sajs: a Ty wcale nie XD z tego jakiej słucham muzyki wyciągasz wnioski na temat tego jak wyglądam XDD że mam pryszcze i kuca, powodzenia xD od kiedy kuce oglądajo vive :D ? Kiedyś ktoś próbował mnie przekonać i zapoznał mnie z tzw. AMBITNYM xD RAPEM, ale niestety forma jest tak c-----a że nawet nie traktuje tego jak rodzaj muzyki.
  • Odpowiedz
@iga92: Ale tematyka rocka jest taka sama jak rapu xD d--y, milosc, n-------i, szczęście, smutek, rowery xD
XD nie znam sie ani na malarstwie, ani na muzyce. Słucham wszystkiego prócz metalu bo mnie w-----a i nie umiem pojąć fenomenu darcia mordy i n-----------a bez sensu w gitarę(jak to nie metal to przepraszam urażonych)
  • Odpowiedz
  • 1
@iga98: nie wiedzialem jakiej muzyki słuchasz nie sledze twoich wpisow;) i nie z tego wyciagam wnioski tylko z klasycznego wrecz p---------a glupot;)
  • Odpowiedz
XD kisnę z Was, nikt mi nie podał ani pół argumentu, który broniłby rapu jako formy muzycznej XD
nie skrytykowałam nigdzie tych waszych supermondrych tekstów, tylko w kółko pisze o tym że dla mnie to nie muzyka więc nie jestem w stanie tego jako muzyki w ogóle oceniać XD NO ELO AMEN
  • Odpowiedz
  • 2
@iga92: po co podawac argumenty takiemu superzabawnemu ironicznemu smieszkowi poza kotrololo, ktory sam uzywa jedynie gownorap gownomuzyka ;D wez sie
  • Odpowiedz