Wpis z mikrobloga

Ustalmy to raz na zawsze: rap to jedyna forma muzyki która zmusza do myślenia podczas jej słuchania. Tylko podludzie słuchają czegoś innego.
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Narodowy: Dokładnie. Zgadzam się z tym, chociaż to z podludźmi to podejrzewam że dodałeś do podkręcenia gównoburzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie osobiście żadna inna muzyka nie skłania do refleksji, rozumiem że jakieś normalne utwory też mogą zmusić do rozkmin, ale dostaje raka jak słyszę dubstep czy inne techno, PO CO słuchać czegoś takiego??!?! (,)
  • Odpowiedz
  • 6
@Narodowy: nawet mi cie żal poczytaj sobie teksty floydow chociażby hehe może po prostu nic nie rozumiesz oprócz polskiego hh bo jest po polsku xD
  • Odpowiedz
  • 10
Ps MUZYKI MOŻNA TEŻ SLUCHAC DLA.MUZYKI traktować ją jak sztukę a hh są jakieś śmieszne biciki. Jak oglądasz obraz to tez szulasz przekazu xD? Estetyka, mówi Ci to coś?
  • Odpowiedz
  • 10
@Lsrd: k---a jakiś. Z-----y mem jest dla ciebie argumentem? Proponuje zapoznać się z twórczością Queen a potem p-------c.
@Narodowy: czyli muzyka klasyczna jest dla podludzi bo nie mam przekazu? Nie pojmuje jak można być tak ograniczonym xD
  • Odpowiedz
@Narodowy: Rzeczywiście, za każdym razem gdy słucham rapu to zmusza mnie to do myślenia: kto wymyśla te bzdury? Dlaczego szczytem ambicji tych ludzi jest bycie bandziorem i ruchanie? Kto słucha tego bełkotu? Teraz już wiem kto - narodowcy. Wszystko zaczyna się układać w jedną całość...
  • Odpowiedz
dubstep czy inne techno,


@Techies:

Miej pretensje, że ludzie wypowiadają się na tematy, o których nie mają pojęcia - sugeruj, że dubstep to techno, albo, że techno jest popularnym gatunkiem muzyki elektronicznej wśród ogółu ludzi XD Słyszałeś ty kiedykolwiek techno?
  • Odpowiedz
@iga92: Tak, powołuję się jedynie na ten obrazek. Taka wielka fanka Queen, a nawet nie wiesz, że tam jest wokalista Beatlesów, o czym my rozmawiamy?
  • Odpowiedz
@ruszka:

dubstep to techno

k---a z logiki, nic takiego nie powiedziałem.

techno jest popularnym gatunkiem muzyki

nie to miałem na myśli ale ok mogłeś tak zrozumieć więc wyjaśniam: w każdym tramwaju musi być 1 osoba która ma słuchawki tak podkręcone że ta gównomelodia n--------a na cały tramwaj/autobus 0 w tym słów tylko mózgojebne dźwieki, od których boli głowa po 2min, pozdro.
  • Odpowiedz
@Techies:

Napisałeś "Dubstep lub inne techno", czyli sugerujesz, że Dubstep zawiera się w techno.

nie to miałem na myśli ale ok mogłeś tak zrozumieć więc wyjaśniam: w każdym tramwaju musi być 1 osoba która ma słuchawki tak podkręcone że ta gównomelodia n--------a na cały tramwaj/autobus 0 w tym słów tylko mózgojebne dźwieki, od których boli głowa po 2min, pozdro.


To ciekawe, bo nigdy nie słyszałem Techno w autobusie, czy tramwaju.
  • Odpowiedz