Wpis z mikrobloga

@SScherzo:

dojrzali ludzie mają w dupie, ile kto ma w bicku

Przede wszystkim dojrzali ludzie mają w dupie co inni o nich myślą. Nie znam CIę, nie widziałem, nie oceniam, nie wnikam, ale zachowując się tak pokazujesz tylko, że mają rację i że toniesz w kompleksach. Najlepiej więc sie nie wdawać w takie dysputy. To tak jeśli Cię interesuje rada anonimowego mirka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@D4kai: odinstalowalem
@SScherzo: Ale Ty jesteś głupia, o jezu. Nawet nie chcę mi się męczyć na odpisywanie Ci. Dupa Cię zapiekła wiec ja swoje zrobilem. Elo. Naucz się dystansu. Jedyne co tu zrobiłem to napisałem tag #sscherzocontent a Ty wyprodukowalas już pięć komentarzy z obrażaniem mnie począwszy od wyglądu, przez charakter a na dziewczynie kończąc i dalej się jeszcze rzucasz bo Ci mało. Codziennie srednio 20 razy ktoś taguje coś
  • Odpowiedz
@SScherzo: niepotrzebnie szukasz drugiego dna. zagalopowałaś się w tej dyskusji, a chodziło tylko o to, czy jesteś gruba. już udowodniłaś, że tak i teraz możesz iść pisać pod innym postem.
  • Odpowiedz
tag #sscherzocontent jest zresztą pusty.

@SScherzo: teraz to #!$%@?łaś xD ponad tydzień już są #!$%@? tagi na wykopie i prawie każdy jest teraz pusty, przykłady: #kamdzcontent (masz tylko wpisy z ostatnich dni), #zdziklem (wyczyszczone kilka miesięcy wstecz), #guwnoburza to samo, każdy tag ma teraz max tydzień wstecz a Ty tu wyskakujesz z tym na swoją obronę xD jak nie wierzysz to sprawdź sobie jakieś mniej popularne. Z mojej strony koniec dyskusji
  • Odpowiedz
@WinyI: nie no ja nic do nich nie mam, moja dziewczyna ma tatuaż, ja pewnie za 20kg też sobie zrobię, dyskusja rozchodzi się o coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SScherzo: Bez sensu jest propagowanie poglądu że nie można krytykować czyjejś tuszy. Zwłaszcza że tu nikt nikogo personalnie nie obraża. A bycie grubym nie dodaje przecież uroku, co nie?
  • Odpowiedz