Wpis z mikrobloga

@polik95: Aaa dobra :D Beka z nas jak nic.

Ogólnie Gotham to najlepszy serial osadzony w kilmatach DC, Marvel jaki wyszedł. Flash, Arrow czy SHIELD się chowa. Ogólnie to warto polecam mocno.
  • Odpowiedz
@polik95: Najlepsze jest to że w tym serialu nie ma praktycznie Bruca. Serial opowiada o Gordonie który jest niezłym #!$%@? i nie powstrzyma go nic. Osobiście mam nadzieję że jakąś statuetkę emmy zgarnie. Bo naprawdę się przyłożyli do niego.
  • Odpowiedz
@polik95: Według mnie to serial bardzo nierówny. Ma bardzo dobrze napisanego i zagranego Cobblepota i Zasha obok słabej postaci Catwoman, Bruca i w początkowych odcinkach Enigmy (z którym potem jest coraz lepiej)
  • Odpowiedz
@ponku: Catwaman jest świetna i piękna <3, większość postaci w gotham ma w sobie to coś komiksowego, przez co nie są tak bardzo podobne do siebie, jedynie młody bruce odstaje, ale na szczęście jest go mało ;)
  • Odpowiedz
@polik95: Gotham jest niezłe, ale nie powala. Fatalna gra aktorska głównego bohatera tak razi w oczy, że momentami ciężko wytrzymać. Za to genialna jest postać Pingwina! Dobrze zagrana jest rowniez postać Harveya Bullocka Fish. A co do Cat, to jest strasznie sztuczna i wymuszona według mnie.
  • Odpowiedz
@czlowiekbaklazan: w 100% popieram, gordon jest fatalnie obsadzony, ogladam glownie dla pingwina, przez wiekszosc czasu idzie usnac z nudow. Juz sredni Constantine jest duzo ciekawszy niz Gotham, szkoda ze pewnie go anuluja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz